Нов начин за правене на пари от интернет

yovo

New Member
Така днес попаднах на интересен саит в които се предлагат различни награди от мишка до ПСП и хубав телефон интересно ми е наистина ли се избиват парите за наградите или не ги дават.Целта е да си направиш рег. след това ти дават линк и ти трябва да го разпространяваш като всеки клик ти е точка когато сабереш необходимите точки им пишеш че искаш да си вземеш наградата.Ето и линк
Код:
http://prize.zzl.org/
ако някои е пробвал или е запознат да пише. :wink:
 
аре стига с тая простотия

тия искат да ги спамите вместо сами да го правят и да изкарат от адсенс
Маи са ги баннали от адсенса вече до преди два дни бяха с адсенс не с възбуда ком
3- Изпратете връзката на ваши приятели по ( E-mail, IRQ, Skype, и др. ). С всяко тяхно кликане на вашата връзка вие ще получавате по една точка.
4- Когато съберете необходимите точки за предмета, който искате да вземете се свържете с нас.


Ако саит на БЕЗПЛАТЕН СЪБДОМЕИН И БЕЗПЛАТЕН ХОСТИНГ ви обещава нещо (домеин и хсотинг струват колкото едни слушалки ) за 200 визитора ще му повярате ли? Направ ферарита да дават а гледам първитя има като за два телефона дали ще си получи наградите за хилядате лева
 
ПП маи ползват събдомеин за да не им пише имената

и после като ви измамят пак ще има от интернет не може да се печели...


първия има 12500 точки като за 2 гсма или 10 ипода да се е похвалил че си ги е получил
 
coolice каза:
ПП маи ползват събдомеин за да не им пише имената

и после като ви измамят пак ще има от интернет не може да се печели...


първия има 12500 точки като за 2 гсма или 10 ипода да се е похвалил че си ги е получил
мн си прав бате и не луд тоя дето яде баницата а тоя дето му я дава
 
И аз точно това посеветвах един приятел да не им се хваща.. Един хостинг немогат да си купят награди ще раздават! Добре са го измислили все пак хората :)..
 
Да в последствие и аз се освятках че със суб домеин нема как да стане работата но се чудя дали ако всичко се направи както трябва и наистина даваш нагрди може да си на печалба защото идеята ми се струва добра и с добро изпулнение може да правиш добър трафик към саита.
 
колко пари трябва да ти докарат 200 униклани за да дадеш едни слушалки от 10 лева . При 15 процента клик тру което е горе долу макса на сайт които не е мфа (реално при горе долу добре сложена реклама ще е от 3 до 15) прави 30 клика или цена на клик минимум 34 стотинки до лев и 50 при три процента цтр за да не си на загуба

Ако става дума за импресии всеки дошъл през линк на сайта да прави 5 мпресии средно (оптимистично по скоро 1-3) или цнеа от 10 лв 15 лв за хиляда импресии

Толкова струва на дир бг, гбг а сумата могат да позволят да си дадът само офлаин рекламодатели които са с бюджет за харчене 2% от 10 милина лева за реклама мислиш ли че ще БТК ще се бръкне да рекламира там........ Единствената опция обикновен рекламодател да даде толкова пари за реклама е сайта да има супер таргетиран трафик. Сайт които е изпратенн на всичките ти приятели по скаипа не е грам таргетиран

невключваме шипинга на наградите коетопоне още 2 до 5 лв минимум
 
този нов начин явно става модерен
не знам какво ще се спечели ама време ще се загуби със сигурност
ето още един сайт от сорта nagradata.com за който разбрах по скайпа естествено

Времето е пари !
 
Последно редактирано от модератор:
този нов начин явно става модерен
не знам какво ще се спечели ама време ще се загуби със сигурност
ето още един сайт от сорта nagradata.com за който разбрах по скайпа естествено

Времето е пари !

глеи кво става за 3 дни

Посещаемост по дни

Ден Посещения Уникални Импресии М.О. PPV Диаграма
23.Фев.(Сб) 4 554 4 204 33 253 386 7.91

22.Фев.(Пт) 16 988 13 230 102 662 623 7.76

21.Фев.(Чт) 10 683 8 494 69 036 481 8.13

20.Фев.(Ср) 3 809 3 299 18 973 260 5.75
tyxo.bg/?ID=40996&show=byday


 
Последно редактирано от модератор:
Имам спонсори имам сичко но номога да намеря хубав скрипт

Помогнете плс : Ако знаете как се казава или откаде се тегли скрипта на
prize.zzl.org , nagradata.com ,http://punkd.info/ . съм ви много благодарен ????
 
ти си супер бро имаш спонсори и всичко преди да си направил сайта браво браво :D:lol::eek:
 

Горе