Нов проект

vetzkov

Well-Known Member
Та новият ми проект е налице и се надявам да достигна голям успех. Може да го разгледата (линка в подписа). Искам да попитам обаче тъй като имам много теми дали е ще е много лошо за Г. ако качвам по 10-20 теми на ден за да може да се напълни с контент и хората да си го ползват или по добре по най-много 3-4 на ден?Благодаря предварително, също така всякакви критики са желани за да се подобри блогчето. :wink:
 
Поздравления за идеята!

Ето критики:
-Търсачката не се вижда цялата
-7 поста в твоя случай са много за началната страница
-Хедъра се нуждае от промяна... трябва да се откроява по някакъв начин

В началото може да го понапълниш с теми, пък после добавяй по 1-2. Аз така бих направил, без да съм напълно сигурен дали ще проработи добре.
 
абе мног ме щадите байдъуей са напусках яко теми ама гоогле още не ме е индексирал което е учудващо за блогър. та давайте предложения че искам тва да стане силно местенце
 
Blinky каза:
Успехи, бате. Много яко блогче. Дано да стане много популярно. Успехи и късмет завбъдеще. :)
мерси мене единствено ме притеснява че ще слагам по 20 теми на ден някъде и бате г. да не си помисли че спамвам :? а дизайна смятам че не трябва да е нещо фрапантно защото все пак темата е хуманитарна и е важно съдържанието . търсачката на гоогле която куулайс ми предложи изобщо не ми изкарваше резултати от моя блог , а не се сещам за никакви други добри търсачки които да търсят само в контента на блога - ако имате идеи - приемам с широки обятия :wink:
 
vetzkov каза:
Blinky каза:
Успехи, бате. Много яко блогче. Дано да стане много популярно. Успехи и късмет завбъдеще. :)
мерси мене единствено ме притеснява че ще слагам по 20 теми на ден някъде и бате г. да не си помисли че спамвам :? а дизайна смятам че не трябва да е нещо фрапантно защото все пак темата е хуманитарна и е важно съдържанието . търсачката на гоогле която куулайс ми предложи изобщо не ми изкарваше резултати от моя блог , а не се сещам за никакви други добри търсачки които да търсят само в контента на блога - ако имате идеи - приемам с широки обятия :wink:
Бате, за тези видове блогове е нормално да се пълнят толкова бързо, все пак си като библиотека. :)
 
Blinky каза:
vetzkov каза:
Blinky каза:
Успехи, бате. Много яко блогче. Дано да стане много популярно. Успехи и късмет завбъдеще. :)
мерси мене единствено ме притеснява че ще слагам по 20 теми на ден някъде и бате г. да не си помисли че спамвам :? а дизайна смятам че не трябва да е нещо фрапантно защото все пак темата е хуманитарна и е важно съдържанието . търсачката на гоогле която куулайс ми предложи изобщо не ми изкарваше резултати от моя блог , а не се сещам за никакви други добри търсачки които да търсят само в контента на блога - ако имате идеи - приемам с широки обятия :wink:
Бате, за тези видове блогове е нормално да се пълнят толкова бързо, все пак си като библиотека. :)
абе то е нормално ама големия Г. може да ме индексира лошо
 
деба и Г.-то деба,3ти ден не ме е индексирал а сам на блогър. Блинки бате ти хубаво викаше че е нормално да права по 20 поста на ден в блога ама май г. не го е удобрил и неще да ме индексира. :(
 
А тия теми откъде ги взимаш ? Да не те бият някой ден ...
 
AxCx каза:
А тия теми откъде ги взимаш ? Да не те бият някой ден ...
да ме бият ли ахах ми да опитат...бате темите са фрее хората дето са ги писали са ги дали за фрее , тва че некои лайна решават че трябва да се плаща за нещо за което те не са платили е друг въпрос.
 

Горе