Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

happyslacker

New Member
Предлагам създаването на нов раздел на форума - за спекулация с валута (Forex) и други финансови инструменти, инвестиции. Един вид като конкуренция на форума на Инвестор.бг :)

Форумът има доста потребители, темите се индексират добре, така че може да се увеличи значително трафика. Само не знам собствениците как ще го монетизират. Може така да привлекат директни рекламодатели през adx.bg в областта на инвестиционните посредници.
 
От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Ти ли ще пишеш темите?
 
От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Вече има няколко теми, може да се преместят. След като има такъв раздел ще се намери кой да пише.
 
Re: От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Вече има няколко теми, може да се преместят. След като има такъв раздел ще се намери кой да пише.
Да, така е. Прав си, има такива теми и мисля, че не са малко. Ако трябва да бъда честен, имахме такъв замисъл в миналото. И не само....искахме да има някоя допълнителна секция, която да е малко по бизнес, но в същото време да има доста общо с интернет маркетинга. Секции като:

- Инвестиции
- Форекс (както каза ти)
- Ревю на моя сайт

....ох, бяхме ги разписали с другия админ, но ми изчезна копието. Направо ще се гръмна. Идеята тук е да се размива общата идея, а да се привлекат повече бизнес-ориентед хора, с който можем да обменяме опит, защото каквото и да си говорим всеки собственик на сайт или правещ търговия под една или друга форма, е бизнесмен, което значи само едно - трябва да го вълнува и други бизнеси или икономическия климат.

Пък и Инвестора нямат нещо сериозна конкуренция, защо да не им я създадем такава. :)

Собствениците ще намерят начин да го монетиризират, но както каза, трябва да е малко по-голям. При големите сайтове, говорим и за обем на трафика, което автоматично привлича рекламодатели, защото бизнес ориентираните хора са едни от най-добрите и платежоспособни клиенти на какъвто и да е тип стока или услуга. Да, пазаруват хитро и не се водят по емоцията, а са рационални, но това не означава, че не пазаруват и то не само за себе си, но и за бизнеса си, както и за хората, които поддържат този бизнес.

На мен лично идеята ми харесва и наистина я приветствам. Често даже засичам теми от рода на "Имам магазин, какво ми препоръчвате да направя с...." или "Някой разбира ли от форекс..."
 
От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Е то тогава нашравп раздел Финанси и Инвестиции да се направи, като под категории да са различните опции за инвестиране
 
От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Подкрепям идеята!
 
Re: От: Нов раздел - спекулации с финансови инструменти и инвестиции

Е то тогава нашравп раздел Финанси и Инвестиции да се направи, като под категории да са различните опции за инвестиране
Да, вярвам, че всеки един предприемач тук има или поне се е докосвал до други инвестиции. Аз лично съм го правил, гледам да го правя, защото разбиването на капитали в различни ативи е един много успешен модел не само за всеки бизнесмен, но и за големи компании, холдинги. Това се забелязва и при обикновения потребител. Някои имат както апартаменти, така и са налели пари и в къщи, вили и други места, на които могат да потърсят усамотение.

Много ще ни помогнете тук и с предложения. Естествено, хубаво е да има и теми. Но да знаете, че ще отнеме и време докато селектираме и обособим всичко ще е теми в раздели и подкатегории.
 

Горе