Нов Google Helpful Content Update

Ако говориш за сайта си в подписа, не мисля, че си много засегант. Или визираш нещо друго?
Точно него визирам, виж :
една от главните ми ключови думи е това
 
Точно него визирам, виж :
една от главните ми ключови думи е това
Ехе, аз мислех, че си на 2-3та страница. Това показаното се връща много по-лесно от моето предположение. Поналей малко в някакви сателитки, статии и т.н. и си ти. ;)
 
Ехе, аз мислех, че си на 2-3та страница. Това показаното се връща много по-лесно от моето предположение. Поналей малко в някакви сателитки, статии и т.н. и си ти. ;)
Това правя от 5+ години, винаги съм бил на челни позиции, след всякакви ъпдейти не съм мърдал но този ме срина, на повечето думи съм -30% ... не знам какво да правя
 
Как какво, правиш това, което правиш по принцип - продължаваш с качествения контент и линкове и катериш пак. Според мен тези 30% може да ги върнеш с не много работа, но за месец-два, може и по-малко. Разгледай първенците какво са взели като линкове, ако не ти идват идеи. Но аз лично се сещам, че с 2-3 силни статии в някоя голяма медия би се отразило не зле.
 
Как какво, правиш това, което правиш по принцип - продължаваш с качествения контент и линкове и катериш пак. Според мен тези 30% може да ги върнеш с не много работа, но за месец-два, може и по-малко. Разгледай първенците какво са взели като линкове, ако не ти идват идеи. Но аз лично се сещам, че с 2-3 силни статии в някоя голяма медия би се отразило не зле.
Да това правя, дори днес ще пускам в гигантска медия. Но такова нещо не бях виждал, и не съм сигурен че този път ще успея да го оправя ... за 5минути да те хвърли така назад
 
Да това правя, дори днес ще пускам в гигантска медия. Но такова нещо не бях виждал, и не съм сигурен че този път ще успея да го оправя ... за 5минути да те хвърли така назад
Виж дали не може да си измислиш някакъв линк микс, който да изпълниш в рамките на 2-3 месеца, който да изглежда максимално white и natural. Никакви такива от места, на които всеки се е изходил или може да вземе линк със събмит на 1 бутон и попълване на 3 полета. Миксът да е от сайтове в различни рейнджове на DA, и определено гледаш да са максимално насочени към твоята сфера. Блог за цветя или други тотално забравяш, независимо от авторитета. Първите позициите са много чувствителни и там сигурно мониторинга е много по-чест.
 
Да това правя, дори днес ще пускам в гигантска медия. Но такова нещо не бях виждал, и не съм сигурен че този път ще успея да го оправя ... за 5минути да те хвърли така назад
Зарежи пускането, поне докато не си оправиш грозните линкове : ) Google ще връща резултати в търсачката , само ако са си оправили сайтовете .

Имаш и някой грешки в конзолата :
Hwsmz8X.png
 
Зарежи пускането, поне докато не си оправиш грозните линкове : ) Google ще връща резултати в търсачката , само ако са си оправили сайтовете .

Имаш и някой грешки в конзолата :
Hwsmz8X.png
Уж грозни нямам, а кода сега ще ровя да видя от какво е, мерси
 
Зарежи пускането, поне докато не си оправиш грозните линкове : ) Google ще връща резултати в търсачката , само ако са си оправили сайтовете .

Имаш и някой грешки в конзолата :
Hwsmz8X.png
Оправих го, благодаря много за съвета !
 
Дръж ни в течение с позициите. Мисля, че скоро ще се върнеш славно. ;)
Дано, защо така мислиш?

Като цяло от 6-7дни е тотално замръзналото кралство, никой никъде не мърда на първа страница
 
след този шибан ъпдейт гугъл е тотал щета.. нито се знае какво ранква , нито се знае изобщо как работи.. в момента е толкова счупен че нямам думи ахаха
 
след този шибан ъпдейт гугъл е тотал щета.. нито се знае какво ранква , нито се знае изобщо как работи.. в момента е толкова счупен че нямам думи ахаха
И неговите дни са преброени. Все по-малко ще го търсят за решаване на проблеми и търсене на инфо. За ресурси, още ще е топ.
 
И неговите дни са преброени. Все по-малко ще го търсят за решаване на проблеми и търсене на инфо. За ресурси, още ще е топ.
За България, Гугъл няма кой да го измести си мисля. По първата точка, малък % ще налазят и ще си променят навиците. По втората точка може би още по-малък % ... По третата точка ... търсене на инфо - еми той Гугъл е най-зле при търсене на специфично инфо, но и там малък % ще им дреме. Това е моето мнение...
 

Горе