Номинации "Оскар" 2015 КОЙ?

Оскар за 2015

  • Бърдмен

    Votes: 0 0.0%
  • Юношество

    Votes: 0 0.0%
  • Теорията на всичко

    Votes: 0 0.0%
  • Селма

    Votes: 0 0.0%
  • Гранд хотел Будапеща

    Votes: 1 20.0%
  • Камшичен удар

    Votes: 0 0.0%
  • Американски снайперист

    Votes: 0 0.0%
  • Игра на кодове

    Votes: 4 80.0%

  • Общо гласове
    5
От: Номинации "Оскар" 2015 КОЙ?

Оскар наградите никога не са ми били интересни. Група хора правят номинациите и гласуват за тях. Накрая за най-добър филм печели някой филм, който почти никой не е гледал.
 
От: Номинации "Оскар" 2015 КОЙ?

Оскар наградите никога не са ми били интересни. Група хора правят номинациите и гласуват за тях. Накрая за най-добър филм печели някой филм, който почти никой не е гледал.

Така е!
И нищо чудно тази година Селма да спечели. :)
 
От: Номинации "Оскар" 2015 КОЙ?

За срам и резил, тази година съм изключително неподготвена за Оскарите - просто не остана време за филми. Всяка година преди церемониите Златен глобус и Оскар съм изгледала почти всички състезаващи се филми и вече имам фаворити, но този път се изложих.:)

Гледах само The theory of everything, а ''камшичен удар'' стои от една седмица свален и готов за гледане.

Нямам фаворити за сега, но ми се иска поне тази година Мерил Стрийп да не взима Оскар, защото вече трябва да кръстят наградите ''Награждаването на Мерил Стрийп''. Велика актриса е, но нека оценят и друга актриса този път.
Еди Редмейн беше страхотен в ролята на Стивън Хокинг, но не мога да го сравня с другите, без да съм видяла играта им. Определено Бенедикт Кюкамбър (знам как му е името:) ) не ми е любимец, но все пак ще гледам филма... все някога и ще преценя дали заслужава Оскар.

Edit: Прегледах по-обстойно номинациите и имам твърдо мнение за главна женска роля - Розамунд Пайк!!! Отдавна я харесвам, но в Gone girl беше великолепна.
 
От: Номинации "Оскар" 2015 КОЙ?

Някой, който има намесена сексуалната ориентация и някаква велика несправедливост произтекла от този факт
 

Горе