Нормално ли е? ограничих рекламите от Гугъл...

От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Абе той пита дали е нормално вие му искате статиска за страницата ... не трябваше да казва, че пуска гифове утре 100 сайта ще цъфнат за гифове
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Момчета, аз нямам за цел да ви лъжа, а просто се опитах до вас, за да видим дали заедно можем да решим проблема. Страницата е точно 44К, а сайтът е на 3 дни (ако изключим днес). Линкове към тях (страницата и сайта) няма да дам по простата причина, че не искам да се разпространяват из форумите. Ако някой има мнение по проблема е добре дошъл да пише.. Аз не съм постнал темата, за да си правим празни приказки и да ви лъжа, съответно да отбия малко време, че ми е скучно. :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Продавам сайт за гифове.. Направих го за един тук от форума и по едно време ми писа да сме замразявали проекта, че нямал пари.. Та за кво да ми стои, мен тия глупости не ме интересуват, въпреки че може и да има файда от тях.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

1. Писнало им е да ги тормозиш да ти гледат сайта.

2. Не им пускаш достатъчно интересна информация.

3. полтаргайста ти го каза.

4. Няма как зареди адсенс реклами да ти падне трафика от фб.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Момчета, аз нямам за цел да ви лъжа, а просто се опитах до вас, за да видим дали заедно можем да решим проблема. Страницата е точно 44К, а сайтът е на 3 дни (ако изключим днес). Линкове към тях (страницата и сайта) няма да дам по простата причина, че не искам да се разпространяват из форумите. Ако някой има мнение по проблема е добре дошъл да пише.. Аз не съм постнал темата, за да си правим празни приказки и да ви лъжа, съответно да отбия малко време, че ми е скучно. :)
Абе може и да може.. щото ти достигаш не само до твоите примерно 10% от посетителите, което всъщност е 4400 човека в случая, а и до техните приятели, т.е. ако всеки човек има 100 приятели, 10 активни му видят, че той е споделил нещо или е харесал.. 2-ма само от тях да цъкнат на т'ва твоето, споделено или харесано ли ще е.. и ония там дето ги сметнахме 4400 ги умножаваме по 2, демек 8800. ;)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Ами по-конкретно от това което ти изброих по-горе не виждам на къде.
Моля следващите коментари да бъдат конкретно по въпроса.. :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

1. Писнало им е да ги тормозиш да ти гледат сайта. - Това определено не го разбрах..

2. Не им пускаш достатъчно интересна информация. - Написал съм точно какъв е проблемът.. Темата не е с цел забава :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Макар, че се наложи да изчета 3 пъти това дето си го написал, за да разбера, ще се опитам да ти отговоря.

От 2 дена забелязвам спад в рийча на страниците, в които публикувам. Това е работа на фейсбук и няма връзка с рекламите на гугъл. Възможно е да е съвпаднало с това.
Имал съм публикация, която направи "вирусно" около 20 000 посещения за 2 дена. Направо бяха пощуряли да си я споделят. Може и това да е станало през 2-та дни, ако си публикувал интересни неща.
Нормално е след като публикациите достигат до по-малко хора, съответно да паднат посещенията. Виж си статистиката на рийча под постовете. Има ли разлика в сравнение със "силните дни"?


Здравейте. Пуснах сайт. Направих 2 дена тест период. През тези дни правих средно по 15 000 посещения дневно. След това ограничих рекламите от Гугъл т.е да се показват само на 2-3 рекламни мрежи. Още на следващия ден (когато се обновиха, защото до колкото знам трябват 12 часа за обновяване) и посещенията, и цъканията, и CPC паднаха рязко. Вчера направи 5 000 посещения за цял ден, а днес сигурно ще са към 2000-3000.. Споделям сайта еднакво през всичките дни във Фейсбук. Някой има ли отговор? :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега като се вгледах забелязах.. Преди 2-3 дни съм имал по 10 000-20 000 reach в часовете между 20:00 - 23:00.. Като гледам гледам статистика от снощи по същото време - 3000-6000 reach
 
От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

От 40к. страница 23к. посещения :shock::shock::shock:

Какво им пускаш да не е нещо адулт?

Това че не знаете как се управляват страници, си е Ваш проблем! Пускаме по 100 линка на ден, без да отделите малко повечко време да видите какво реално харесва публиката Ви!?
Аз имам една 28к, която на един линк прави по 8-9к посещения, а на по-слабите линкове - 3-4к!
Така че не се учудвайте!
То и зависи и от това каква е публиката(тийнове или възрастни хора), както и броят на публикациите дневно!
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега като се вгледах забелязах.. Преди 2-3 дни съм имал по 10 000-20 000 reach в часовете между 20:00 - 23:00.. Като гледам гледам статистика от снощи по същото време - 3000-6000 reach

Ето отговорът :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

1. Писнало им е да ги тормозиш да ти гледат сайта.

.


Според мен е това.

Оспамил си ги прекалено често с еднообразно съдържание. В началото е имало пик, защото повечето не са знаели какво е, било е нещо ново, после като са научили, просто не влизат. Съвсем нормално поведение.

Изчакай вре е и сравнявай данните между две седмици или между два месеца. За да видиш от какво се влияе.

Гледай го по колко време ~ стоят в сайта и какъв % е баунс рейта. Дали влизат и се махат веднага или им е интересно и гледат.
Засечи това също по отелно - както за ФБ после отделно за Adwords, за да видиш от къде е по-качествен трафика, че да си фокусираш там по-голямата част от усилията и бюджета. ;)

Не ги спами, пускай само когато имаш нещо ново и оригинално, което ще ги кара да прекарат време в сайта.
 
От: От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

28 / 2 (демек 50% въпреки, че още доста ще ти трябва за да удариш рекорда) е = 14к.

Мен фейк. трафика не ме интересува от него няма никакъв смисъл влизат поглеждат и излизат, това са посетителите в фейка (освен ако не им шерваш П***О материали), та ползвайте си го няма лошо товари сървъра без смисъл особено за бг.

Това че не знаете как се управляват страници, си е Ваш проблем! Пускаме по 100 линка на ден, без да отделите малко повечко време да видите какво реално харесва публиката Ви!?
Аз имам една 28к, която на един линк прави по 8-9к посещения, а на по-слабите линкове - 3-4к!
Така че не се учудвайте!
То и зависи и от това каква е публиката(тийнове или възрастни хора), както и броят на публикациите дневно!
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Офф, аман от менажЕри на ФБ страници! Ти па си мого убаФ! :D

Щото менажерствате много успешно и мине се немине и почва вой "Кой ми ср@...така де вземА страницата?" Това дето го бутате тука като теза, че публиката носи по 83764280 линка на ден е само във изкривеното ви съзнание. Супер дразнещо, досадно и тъпо е, ама трябва малко да видите кво пускате, а не само рийч и тн.

Сори, нямам против нишата ви, ама с тоя ФБ сте си повЕрвали много! От мен да знаете - все някога ще ви се наложи да поработите.

А сега към питащия: Пич, вместо да ми скачаш като щипана мома дали някой ти говори по темата предлагам следващия път да си дадеш шанс и да прочетеш какво ти пишат хората, които действително се опитват да ти помогнат. Щото за две страници тема се чудя как са те подминали да не те нахранят с големия черпак. И да ти помогна с подсказка виж се колко инфо си дал ти:

1. Сайт на 2 дни
2. Трафик от ФБ
3. Имам реклами адсенс

Бах го другарко, ама и на черен боб да ти се гледа пак нищо не излиза. И после някой ти крив, че ти оспамили темата...
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

lqllqlq, вярно, че не е дал кой-знае-колко информация, но още тук е отговорено.

1. Няма достатъчно бюджет за такъв трафик от AdSense. (първи коментар, твой)
2. Респективно 99% идва от Facebook. (логическо следствие от неговото мнение и твоето, т.е. първите 2 мнения в темата)
3. Той даже сам си отговори къде му е проблема и sunstorm повтори.

Останалото верно са локуми, но все пак бързо беше отговорено адекватно, ама уви. Само днес вече втори път се случва такова нещо. Направо да спирам да пиша по форумите, че и без това не се чете. :) Даже и от попиталия.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

lqllqlq, вярно, че не е дал кой-знае-колко информация, но още тук е отговорено.

1. Няма достатъчно бюджет за такъв трафик от AdSense. (първи коментар, твой)
2. Респективно 99% идва от Facebook. (логическо следствие от неговото мнение и твоето, т.е. първите 2 мнения в темата)
3. Той даже сам си отговори къде му е проблема и sunstorm повтори.

Останалото верно са локуми, но все пак бързо беше отговорено адекватно, ама уви. Само днес вече втори път се случва такова нещо. Направо да спирам да пиша по форумите, че и без това не се чете. :) Даже и от попиталия.

Ама и аз това казвам. Не стига, че дал трохици, не стига че хората си отделят от времето в насочващи въпроси да му помогнат ми и претенции, пера и фльонги.

Междувременно @уни пита като човек, защото го учудва статистиката и цифрите и веднага изкача некой мастър ъв дизастър да ни каже колко смотано си менаДЖираме страниците и за тва сме на тоя хал. Уот дъ фак, мееен?!

Та за ей тия неща се издразних. Колкото мен ме боли колко главоча са видяли скапаната му снимка с надпис на шльокавица и правописни грешки, както и призив за световен мир, любов и секс на екс, толкова и него му дреме за магазините ми, дали са хубави и грозни...Ама някой път не става да режеш голфа насред мегдана, па ку ще на баба си кюнеца да си му турил за аспух...

Айде със здраве, фейс меринджей и да ви се оправи рийча, че тийнейджърките ще режат вените :)
 
  • Like
Реакции: Sky
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сигурно е направил забележка за моя коментар, вметнах там един ред за продажба..
Ама то си е моя преценка къде какво ще пиша, все пак е свързано с темата и някой, който чете нещо любопитно от рода "възможно ли е", да му се даде възможност да има нещо подобно :rolleyes:
Айде, по темата.. вече :mrgreen:
 
От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега, ако кажеш, че и за два дена си дигнал тази бройка направо ще ида и ще разтрелям Мат Кръц в главата лично :twisted:

С теб съм, казваш кога тръгваме, ще си взема пушката и да го свършваме тоя веднъж завинаги. Ще ни пишат в Историята, ако го отрепем и смятай колко щастливи webmaster-и ще има по целият свят :).
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

@TheCrazyBastard, Братле, тя темата се изчерпа още след като спомена за фейк трафика от фейкбука, полтаргайста си му обясни пича за кво иде реч, аз просто ми стана интересно как е възможно толкова, щото си спомням преди година и нещо реда беше пуснал промоция на линк в страница с близо 280к. и пускахме с един колега, от един пост даже не стигна и 1к., а статиите бяха шегаджийски и зарибителни с снимки и видео.


@D.Ivanov


:D тръгваме веднага, не мога го дишам вече:

[video=youtube;EPtRcTznUh8]http://www.youtube.com/watch?v=EPtRcTznUh8[/video]
 

Горе