Нормално ли е? ограничих рекламите от Гугъл...

От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Над 50, е дедо попе, над 50 :D, и аз не вярвам толкова да може да стигнеш с един линк пред 40к. в фб.

Ако можеш, дай един рекламен пост, и 2к. да ми пуснеш пак ще съм ти благодарен цел живот. :D
Може може, и повече може! От 30к страница 25к посещения! Не забравяйте за опцията "споделяне" "like" :) естествено че не с един линк... А що се отнася до проблема на автора на тази тема, цялата работа идва от FB тъй като правят постоянно промени... до няколко дни може да се оправи или не, не се знае...
 
От: От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Око да види, ръка да пипне, язе на таквис празни приказки не вярвам, страницата с феновете линка, и накрая да видя в аналистика 25к. от фейса с страница от 30к.

Щтото, нали се сещаш, че нямаше никой да се занимава с SEO, ако беше така. Думкай си по 25.к, от фейкбука и кво ти пука, купуваш си за 250 кинта една страничка, или ти наливат за толкова фенове, и като подпукаш от 25к. по 400, клика да направят на рекламите егва ги де сумати и пара на ден, а ако си магазин от 25к. да чукнеш 50-100 продажби направо лудваш. За туй както каза око да види ръка да пипне. ;)

Може може, и повече може! От 30к страница 25к посещения! Не забравяйте за опцията "споделяне" "like" :) естествено че не с един линк...
 
От: От: От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Всъщност като се замисля, ако измисля нещо от рода на: Слави Трифонов се гушкал с Попа гей от Троянския манасти! Може да ударя и 1м. ама най-вероятно после ще ми излезне през ушите :lol:

Око да види, ръка да пипне, язе на таквис празни приказки не вярвам, страницата с феновете линка, и накрая да видя в аналистика 25к. от фейса с страница от 30к.

Щтото, нали се сещаш, че нямаше никой да се занимава с SEO, ако беше така. Думкай си по 25.к, от фейкбука и кво ти пука, купуваш си за 250 кинта една страничка, или ти наливат за толкова фенове, и като подпукаш от 25к. по 400, клика да направят на рекламите егва ги де сумати и пара на ден, а ако си магазин от 25к. да чукнеш 50-100 продажби направо лудваш. За туй както каза око да види ръка да пипне. ;)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Благодаря на всички, които се изказаха по темата и "не точно". Мисля, че темата е изчерпана вече. Ако модераторите решат, може да я трият. Лека вечер, колеги :)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Даже, като помисля още малко тука колеги продават страници с по 200 - 300 к . фенове, ами аз, ако мога да си докарам от 300к. фенове 200к. трафик, на ден за ден ще си купя още 5-6 такива, и направо бутнах абв.бг от топа на България, а за няколко дни цялото нет инфо с всичките им сайтове вече е заминало няма да има вбоксове няма да има нищо само аз ще съм хита :lol:
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Е ти пък, виж какъв си егоист сега, защо да я трият, ти си получи отговора, ние си питаме и коментираме, може да е полезна и на други колеги от форума. ;)

Благодаря на всички, които се изказаха по темата и "не точно". Мисля, че темата е изчерпана вече. Ако модераторите решат, може да я трият. Лека вечер, колеги :)
 
От: От: От: От: От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Хахаха, ама темата е яка остава някой от писачите, да я развие и направо ще удари топа по фенове за ден. :lol:

Нека първо влезне, Гуууусииии :p
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

То май ФБ трафика се крепи на тематики ала Баба Гуууси :) А по темата: рийча паднал разбрах и затова и трафика е зле.
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Даже, като помисля още малко тука колеги продават страници с по 200 - 300 к . фенове, ами аз, ако мога да си докарам от 300к. фенове 200к. трафик, на ден за ден ще си купя още 5-6 такива, и направо бутнах абв.бг от топа на България, а за няколко дни цялото нет инфо с всичките им сайтове вече е заминало няма да има вбоксове няма да има нищо само аз ще съм хита :lol:

Доста оспамихме темата, но си мисли, че първата част от написаното, може да се постигне!
Може да се направят такива импресии от такава страница, ако знаеш как да си изградиш сайта, така че хората да не влизат като роботи за 30-60 сек. и да се махнат, а да останат и да направя поне още 10-15 импресии!
Например - 200к страница, на линк прави поне 9к посещения(ако знаеш какво се харесва и ако знаеш как се управлява такава страница) на линк и пускаш по 10 линка на ден, прави 90к и ако направят още поне 6 импресии от всеки влезнал, това прави над 500млн. импресии само от една 200к страница!
 
Последно редактирано:
От: От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега, ако ми обясниш и кой до сега е говорил за импресии, направо еша си немаш на говеждия пазар. Тука хората по над 50% УНИКАЛНИ ПОСЕТИТЕЛИ КАЗВАТ НЕ ИМРЕСИИ!!!!!

С две думи, купувам си една страница от 300к. и оравя по 150 000 уникални посетителя дневно и пак да подчертая уникални..

Доста оспамихме темата, но си мисли, че първата част от написаното, може да се постигне!
Може да се направят такива импресии от такава страница, ако знаеш как да си изградиш сайта, така че хората да не влизат като роботи за 30-60 сек. и да се махнат, а да останат и да направя поне още 10-15 импресии!
Например - 200к страница, на линк прави поне 9к посещения(ако знаеш какво се харесва и ако знаеш как се управлява такава страница) на линк и пускаш по 10 линка на ден, прави 90к и ако направят още поне 6 импресии от всеки влезнал, това прави над 500млн. импресии само от една 200к страница!
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Записах се.. Може да има гаври :)

И аз.
Без да съм дочел другите страници.

Но явно пича умее да събира аудитория. ;)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Мисля, че темата е изчерпана вече. Ако модераторите решат, може да я трият.

А бе, къде ги учите тези неща??? Че света се върти около вас, и слънцето изгрява, само за да ви зърне!

Половин година си регистриран в този форум. Нещо разбрал ли си от неговия дух?
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега, тия разговори за ФБ ми пълнят душата. Същото като за оптимизацията:

Идва трафик - значи знаеш как да управляваш страницата, ама ако не идва - ми ти си виновен. Оптимизаторите същите - ако те класира, сме супер, ако не те класирам - еми сори, ма търсачката с тия ъпдейти...

Факт е, че трафик може да има, но е супер некачествен. Може би ако държа някакъв сайт за жълтини и чакам от кликове на адсенс по 1 евро цент да, ама иначе...
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Сега, тия разговори за ФБ ми пълнят душата. Същото като за оптимизацията:

Идва трафик - значи знаеш как да управляваш страницата, ама ако не идва - ми ти си виновен. Оптимизаторите същите - ако те класира, сме супер, ако не те класирам - еми сори, ма търсачката с тия ъпдейти...

Факт е, че трафик може да има, но е супер некачествен. Може би ако държа някакъв сайт за жълтини и чакам от кликове на адсенс по 1 евро цент да, ама иначе...

Трафика е като тотото - може да пуснеш 1000 фиша и дори тройка да не получиш.

Но нали има формули - толкова фенове * толкова публикации -> толкова посещения -> толкова цък... 8)
 
От: Нормално ли е? СПЕШНО!

Епа да се ева, у каръка, язе колкото и да пускам от туй тото все не ми се падат такива печалби :D
Трафика е като тотото - може да пуснеш 1000 фиша и дори тройка да не получиш.

Но нали има формули - толкова фенове * толкова публикации -> толкова посещения -> толкова цък... 8)
 

Горе