Нуждая се от помощ за настройки във Фейсбук

partytime

Well-Known Member
Здравейте добри хора!
Ситуацията е следната, когато коментирам в група или страница, коментара ми излиза на всичките ми приятели във Фейсбук, като "Partytime коментира еди какво си еди къде си". Как може да се махне тази опция ако въобще може ?
Благодаря!
 
Може да коментираш от името на страницата, ако е твоя. За групите трябва да се присъединиш със страницата, не всички групи го позволяват и пак да коментираш от името на страницата. В краен слуай един фейк профил и коментираш на воля.
 
Не бе, на пример съм харесал страницата на Нова тв и като постнат нещо ги ругаря и поста ми е като нотификейшън на приятелите ми, които не са харесали тяхната страница с думите Партитайм коментира в пост на новатв.
 
Това не може да се промени, направено е най-близките ти приятели да виждат твоята активност. Активността ти не се показва на всичките ти приятели, а само на определена част .
 
Здравейте добри хора!
Ситуацията е следната, когато коментирам в група или страница, коментара ми излиза на всичките ми приятели във Фейсбук, като "Partytime коментира еди какво си еди къде си". Как може да се махне тази опция ако въобще може ?
Благодаря!
Сигурно си суичнал акаунта си. Виж какво точно излиза при снимката, от тази зависи с кое коментираш. Сигурно и пише с кой акаунт профил коментираш.
 

Горе