Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Статус
Not open for further replies.

xmode359

New Member
Здравейте хора.Дръпнах готов сорс на контактна форма, бихте ли ме посъветвали как да я активирам.Сложих кода в index файла.Формата излиза, но е неактивна.Ето линк и към самият сайт.Ако някой може плс да помогне....Мерси предварително. Ето го самият сорс на формата:

------------------------------------------------------------------------------------------
<?php
$action=$_REQUEST['action'];
if ($action=="") /* display the contact form */
{
?>
<form action="" method="POST" enctype="multipart/form-data">
<input type="hidden" name="action" value="submit">
Your name:<br>
<input name="name" type="text" value="" size="30"/><br>
Your email:<br>
<input name="email" type="text" value="" size="30"/><br>
Your message:<br>
<textarea name="message" rows="7" cols="30"></textarea><br>
<input type="submit" value="Send email"/>
</form>
<?php
}
else /* send the submitted data */
{
$name=$_REQUEST['name'];
$email=$_REQUEST['email'];
$message=$_REQUEST['message'];
if (($name=="")||($email=="")||($message==""))
{
echo "All fields are required, please fill <a href="">the form</a> again.";
}
else{
$from="From: $name<$email>\r\nReturn-path: $email";
$subject="Message sent using your contact form";
mail("[email protected]", $subject, $message, $from);
echo "Email sent!";
}
}
?>
----------------------------------------------------------------------------------------
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Като за начало смени contact.html на contact.php.
След това си сложи твоя e-mail тук: [email protected]
Ако имаш проблеми с енкодинга, ще ти кажа какво да направиш.
Успех!
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Wellcome to Heaven Frameworks® Studio

Graphic & Web Design
Ти сериозно ли?

Откажи се! Явно е , че от програмиране не отбираш бъкел, но също така дизайна, а и фронтенда са ти чужди.

nightmare-web-design.jpg
 
Последно редактирано:
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ок, мерси, madseason!
 
Последно редактирано:
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Торбалан Тролски - Като ти гледам никнейма и аватара, ти си този, който ми е чужд!Направо ми хакна цялата психика, господин Фройд! Иначе,да, от програмиране не разбирам, но се уча.А дизайна и фронт-енда са ми много добри приятели.Сайта е активен от 3 часа, ти какво искаш.За разлика от повечето,както и ти си бил някога, не ползвам готови темплейти, а градя от скратч. Гот ет ?
 
Последно редактирано:
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

За разлика от повечето,както и ти си бил някога, не ползвам готови темплейти, а градя от скратч. Гот ет ?

Явно за теб писането from scratch е да щипваш като сврака, къде що намериш из нета лъскаво, за да получиш следния умопомрачителен резултат.

Виж файлът 13281

Преоткриването на топлата вода не е голям повод за гордост. По-добре вземи разучи някой CMS или поне framework ... А да първо научи нещо за web server-ите ...
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Явно за теб писането from scratch е да щипваш като сврака, къде що намериш из нета лъскаво, за да получиш следния умопомрачителен резултат.

Виж файлът 13281

Преоткриването на топлата вода не е голям повод за гордост. По-добре вземи разучи някой CMS или поне framework ... А да първо научи нещо за web server-ите ...

Офф , да, ОК - благодаря за съвета.Ходи посади едно дърво...
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Явно за теб писането from scratch е да щипваш като сврака, къде що намериш из нета лъскаво, за да получиш следния умопомрачителен резултат.

Виж файлът 13281

По-добре вземи разучи някой CMS или поне framework ... А да първо научи нещо за web server-ите ...

Ами дай тогава да видим твоят СМS, щом си такъв гуру. + това много ми е смешно, като чуя думата "гордост" , лице.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Това с планетите каква му е идеята?
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Е, то е видно от сайта, че автора на темата нищо не разбира нито от програмиране, нито от дизайн, но явно е решил да се пошегува с нас.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Е, то е видно от сайта, че автора на темата нищо не разбира нито от програмиране, нито от дизайн, но явно е решил да се пошегува с нас.

Какъв ти е филма бе лице, защо се заяждате? Нищо не знаете за мен, за какъв се мислиш ? Големи разработчици ли сте ? Дайте да ви видим портфолиото, фреймуърковете и СМS-ите. Всеки води собствена битка, ясно ли ти е пич ? Вземи се осъзнай малко, истински умелите помагат на по слабите, не ги нареждат, господин "решил да се пошегува с нас".Исках помощ за една малоумна форма,а накрая сам си я оправих.Лек ден техно-гении!
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Какъв ти е филма бе лице, защо се заяждате? Нищо не знаете за мен, за какъв се мислиш ? Големи разработчици ли сте ? Дайте да ви видим портфолиото, фреймуърковете и СМS-ите. Всеки води собствена битка, ясно ли ти е пич ? Вземи се осъзнай малко, истински умелите помагат на по слабите, не ги нареждат, господин "решил да се пошегува с нас".Исках помощ за една малоумна форма,а накрая сам си я оправих.Лек ден техно-гении!

От Бургас или селата около него си 100%
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Вземи се осъзнай малко, истински умелите помагат на по слабите, не ги нареждат, господин "решил да се пошегува с нас".Исках помощ за една малоумна форма,а накрая сам си я оправих.Лек ден техно-гении!
Когато търсиш съвет или помощ не се дървиш като тийн на всяка забележка.
Помогнал съм на много хора тук, но такива отворковци като теб просто не го заслужават.

Какъв ти е филма бе лице, защо се заяждате? Нищо не знаете за мен, за какъв се мислиш ? Големи разработчици ли сте ? Дайте да ви видим портфолиото, фреймуърковете и СМS-ите. Всеки води собствена битка, ясно ли ти е пич ?
Със сигурност съм светлинни години пред теб ...

Това с планетите каква му е идеята?
Отговорим съм ти преди да попиташ :D
Явно за теб писането from scratch е да щипваш като сврака, къде що намериш из нета лъскаво, за да получиш следния умопомрачителен резултат.



PS. Дърво съм посадил, къща съм построил, че и син съм отгледал.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Да, Казанлък - на плажа съм и ми е много гот
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Леймъри.В чуждестранните форуми хората си помагат и се учат един от друг, а вие чекиджийствате.Смешници
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Когато търсиш съвет или помощ не се дървиш като тийн на всяка забележка.
Помогнал съм на много хора тук, но такива отворковци като теб просто не го заслужават.


Със сигурност съм светлинни години пред теб ...


Отговорим съм ти преди да попиташ :D




PS. Дърво съм посадил, къща съм построил, че и син съм отгледал.

Окей, поздравления, че си много пред мен.И аз ще стана много добър. И защо да съм тийн отворко? Помолих за съвет и от никой не съм искал да ми пише кода и да ми прави сайта, не мога да пиша на ПХП ?> и ми трябваше насока.

Разгледай отношенията между юзърите в чуждестранните форуми и се върни в тая тема после.Не съм бил ставал за дизайнер, бил съм крадял, бил съм неудачник.Ми ОК. Няма филм, както кажеш.Ти как започна някога, като беше тийн ? С вродено знание ли се роди или се наложи да го придобиеш ? Помагано ли ти е или сам си изградил всичко ?

Да ти е живо и здраво детето, да ти е крепка къщата, още 3 плочи да излееш ти пожелавам! Възмутен съм от вас, "WebMaster's Help" потребители.Уат а хелп, нева уоулд хев към, иф ай ню диз уъс къмин' .
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

xmode359, не им се вързвай. На никой не му пука, как ти изглежда сайта, освен на теб.
Във форума има толкова хора без работа, че дават по каса бира, някой да се заяде с тях.
Keep walking с едно малко (сутрин е все още, но пък е петък) и се забавлявай.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ако не си се оправил с контактната форма, пиши ми ЛС да ти помогна. Тази въобще не е добре направена и ще ти трябва по-добър вариант.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

xmode359, не им се вързвай. На никой не му пука, как ти изглежда сайта, освен на теб.
Във форума има толкова хора без работа, че дават по каса бира, някой да се заяде с тях.
Keep walking с едно малко (сутрин е все още, но пък е петък) и се забавлявай.

Не бе човек, скофтих се , че Българите сме такива заядливи.Чувам понякога, как хора плюят по Немците, но живях 2 седмици в Германия и мисля, че са уникални хора... :)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе