Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Статус
Not open for further replies.
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ако не си се оправил с контактната форма, пиши ми ЛС да ти помогна. Тази въобще не е добре направена и ще ти трябва по-добър вариант.

Мерси, аз си пуснах УордПрес и сега си редактирам CSS-a . По добър вариант е...
 
Последно редактирано:
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Мерси, аз си пуснах УордПрес и сега си редактирам CSS-a . По добър вариант е...

Ама друго си е да подскачаш като ущипана девица, когато ти дават акъл ...

Преоткриването на топлата вода не е голям повод за гордост. По-добре вземи разучи някой CMS или поне framework ... А да първо научи нещо за web server-ите ...

Ами дай тогава да видим твоят СМS, щом си такъв гуру. + това много ми е смешно, като чуя думата "гордост" , лице.

Големи разработчици ли сте ? Дайте да ви видим портфолиото, фреймуърковете и СМS-ите. Всеки води собствена битка, ясно ли ти е пич ? Вземи се осъзнай малко, истински умелите помагат на по слабите, не ги нареждат, господин "решил да се пошегува с нас".Исках помощ за една малоумна форма,а накрая сам си я оправих.Лек ден техно-гении!
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Малко темата излезе от контрол. Моля ви спазвайте добрия тон, за да не се модерираме. ;)

Първо, никой не е роден научен, второ, ако не си помагаме и мотивираме, всичко друго е глупост. ;)
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Малко темата излезе от контрол. Моля ви спазвайте добрия тон, за да не се модерираме. ;)

Първо, никой не е роден научен, второ, ако не си помагаме и мотивираме, всичко друго е глупост. ;)

Извинявам се, наистина взе да става грубо. Просто исках да си оправя контактната форма, не разбирам ПХП и за това...
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ето ти един мааалко по-работещ вариант на кода:
Код:
<?php
$action = isset($_REQUEST['action']) ? $_REQUEST['action'] : '';

if ($action=="") /* display the contact form */
{
?>
<form action="" method="POST" enctype="multipart/form-data">
	<input type="hidden" name="action" value="submit">
	Your name:<br>
	<input name="name" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your email:<br>
	<input name="email" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your message:<br>
	<textarea name="message" rows="7" cols="30"></textarea><br>
	<input type="submit" value="Send email"/>
</form>
<?php
}
else /* send the submitted data */
{
	$name    = isset($_REQUEST['name']) ? $_REQUEST['name'] : '';
	$email   = isset($_REQUEST['email']) ? $_REQUEST['email'] : '';
	$message = isset($_REQUEST['message']) ? $_REQUEST['message'] : '';

	if (($name=="")||($email=="")||($message==""))
	{
		echo 'All fields are required, please fill <a href="">the form</a> again.';
	}
	else
	{
		// building message
		$from    = "From: $name<$email>\r\nReturn-path: $email";
		$subject = "Message sent using your contact form";

		// sending the message
		$sent = mail("[email protected]", $subject, $message, $from);

		if ($sent) {
			echo "Email sent!";
		} else {
			echo "Email failed to sent!";
		}
	}
}
?>

... но и това естествено е недостатъчно.

С тая функция mail ще си имаш само ядове обаче и най-вероятно ще трябва да търсиш алтернативи.
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ето ти един мааалко по-работещ вариант на кода:
Код:
<?php
$action = isset($_REQUEST['action']) ? $_REQUEST['action'] : '';

if ($action=="") /* display the contact form */
{
?>
<form action="" method="POST" enctype="multipart/form-data">
	<input type="hidden" name="action" value="submit">
	Your name:<br>
	<input name="name" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your email:<br>
	<input name="email" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your message:<br>
	<textarea name="message" rows="7" cols="30"></textarea><br>
	<input type="submit" value="Send email"/>
</form>
<?php
}
else /* send the submitted data */
{
	$name    = isset($_REQUEST['name']) ? $_REQUEST['name'] : '';
	$email   = isset($_REQUEST['email']) ? $_REQUEST['email'] : '';
	$message = isset($_REQUEST['message']) ? $_REQUEST['message'] : '';

	if (($name=="")||($email=="")||($message==""))
	{
		echo 'All fields are required, please fill <a href="">the form</a> again.';
	}
	else
	{
		// building message
		$from    = "From: $name<$email>\r\nReturn-path: $email";
		$subject = "Message sent using your contact form";

		// sending the message
		$sent = mail("[email protected]", $subject, $message, $from);

		if ($sent) {
			echo "Email sent!";
		} else {
			echo "Email failed to sent!";
		}
	}
}
?>

... но и това естествено е недостатъчно.

С тая функция mail ще си имаш само ядове обаче и най-вероятно ще трябва да търсиш алтернативи.

И този пример така направен не е правилен! Ерор лога ще ви се напълни с грешки, да не говорим за иф-а които проверява дали има празна стойност, което все пак е стойност и не е правилно!
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ето ти един мааалко по-работещ вариант на кода:
Код:
<?php
$action = isset($_REQUEST['action']) ? $_REQUEST['action'] : '';

if ($action=="") /* display the contact form */
{
?>
<form action="" method="POST" enctype="multipart/form-data">
	<input type="hidden" name="action" value="submit">
	Your name:<br>
	<input name="name" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your email:<br>
	<input name="email" type="text" value="" size="30"/><br>
	Your message:<br>
	<textarea name="message" rows="7" cols="30"></textarea><br>
	<input type="submit" value="Send email"/>
</form>
<?php
}
else /* send the submitted data */
{
	$name    = isset($_REQUEST['name']) ? $_REQUEST['name'] : '';
	$email   = isset($_REQUEST['email']) ? $_REQUEST['email'] : '';
	$message = isset($_REQUEST['message']) ? $_REQUEST['message'] : '';

	if (($name=="")||($email=="")||($message==""))
	{
		echo 'All fields are required, please fill <a href="">the form</a> again.';
	}
	else
	{
		// building message
		$from    = "From: $name<$email>\r\nReturn-path: $email";
		$subject = "Message sent using your contact form";

		// sending the message
		$sent = mail("[email protected]", $subject, $message, $from);

		if ($sent) {
			echo "Email sent!";
		} else {
			echo "Email failed to sent!";
		}
	}
}
?>

... но и това естествено е недостатъчно.

С тая функция mail ще си имаш само ядове обаче и най-вероятно ще трябва да търсиш алтернативи.

That's pretty good , man...Аз си инсталнах уърдпрес с готина минималистична темичка.Нз, дали за контактна форма ми трябва плъгин, май мога и ръчно да си редактирам кода и да я импортна...ще видим.Благодаря!

п.с. В един форум имаше дискусия , че <? Php е отживелица...Това така ли е ?
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

That's pretty good , man...Аз си инсталнах уърдпрес с готина минималистична темичка.Нз, дали за контактна форма ми трябва плъгин, май мога и ръчно да си редактирам кода и да я импортна...ще видим.Благодаря!

п.с. В един форум имаше дискусия , че <? Php е отживелица...Това така ли е ?

https://bg.wordpress.org/plugins/contact-form-7/
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Внимавайте, че Яни Борисов освен уебдизайнер си пада и малко мутричка ... Освен бедния му речников запас, който се състои основно от "ластик", "тапет" и "лице" явно владее добре и уличния жаргон.

Обикновено нямам навик публично да показвам лична кореспонденция, но младежа така ме разсмя, че не се сдържах. А и защитниците му е добре да видят какъв всъщност е радетелят за форумна толерантност.

:drama:

xmode359 каза:
Ей пенсия смотана, ако те хвана в реанимация ще вкарам.Явно си дебил.За съжаление, сина ти, една невинна душа, щше стане същия тапицер, като тебе, щото ти си го отледал.Горко й на жена ти, че е с мъжка путка.Явно е от майка ти и баща ти, твойто поведение.Възпитание нямаш за 20 стинки.

Явно, че майка ти и баща ти са расли при дебили, че да те отгледат такъв тапет.

Аре ластик смешен девелопър.Ти си четен вестник.Отвори лавка и седи чети вестник, не ми обяснявай за мойте умения и не ми влиззай с някъв негативен рейтиннг.Боклук убит;
Та младежо нагледал съм се на такива интернет супермени, които на живо пълнят гащите, когато дойде някой да го "пратят в реанимация".
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Внимавайте, че Яни Борисов освен уебдизайнер си пада и малко мутричка ... Освен бедния му речников запас, който се състои основно от "ластик", "тапет" и "лице" явно владее добре и уличния жаргон.

Обикновено нямам навик публично да показвам лична кореспонденция, но младежа така ме разсмя, че не се сдържах. А и защитниците му е добре да видят какъв всъщност е радетелят за форумна толерантност.

:drama:


Та младежо нагледал съм се на такива интернет супермени, които на живо пълнят гащите, когато дойде някой да го "пратят в реанимация".

Много смело. Мине се не мине в тоя форум все се появява по един такъв Рамбовец-воин :D
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Внимавайте, че Яни Борисов освен уебдизайнер си пада и малко мутричка ... Освен бедния му речников запас, който се състои основно от "ластик", "тапет" и "лице" явно владее добре и уличния жаргон.

Обикновено нямам навик публично да показвам лична кореспонденция, но младежа така ме разсмя, че не се сдържах. А и защитниците му е добре да видят какъв всъщност е радетелят за форумна толерантност.

:drama:


Та младежо нагледал съм се на такива интернет супермени, които на живо пълнят гащите, когато дойде някой да го "пратят в реанимация".

Сега - не съм супер мен, не съм и топ-нотч. Нз защо ми се дървиш и защо се заяждаш, но където те хвана, там ще те наритам, лице.Уличният жаргон го владея, да.

+ до една година ще те надмина с 500% по девелоп скилс, и ще работа за 50$ на час. Не ме интересуваш ама хич.

В християнството се казва, че ако видиш по-слаб, трябва да подадеш ръка, а не да мачкаш, мой човек.

Не знам как се определяшш и на колко хора си помогнал, но ти се отнасяш към мен, все едно съм плагиат.А аз не съм.За разлика от 90% от хората, аз мисля креативно.+тва думите ми имат покритие.това покритие е между мен и БОГ.

Ти не ми казвай кой съм, какъв съм и за какво ставам. Ти си комплексиран и имаш нужда от любов в твоят живот.

Ако не даваш любов на Света, няма да получиш.С презрение и ненавист нищо няма да постигнеш.Смешка.

Може да си живял повече от мен, но аз съм ЛИЧНОСТ и имам стойност.5 пари не давам какво мислиш за мен.

След 1 година, ще съм светлинни години пред теб. Ти си механика в ерата на дигиталните технологии.

Чао, горделиви Троле.
 
От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

П.С. не съм мутра.Нямам тунинг, татуси и голям часовник.Аз съм просто Яни.
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Много смело. Мине се не мине в тоя форум все се появява по един такъв Рамбовец-воин :D

Абе човек, просто исках минималистична помощ за контактна форма. Те почнаха да ме кълват, като лешояди. Нямам ли право да си защитавам правата ?!

Ако хвана женати за дупето, каква ще ти бъде реакцията ?1
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Абе човек, просто исках минималистична помощ за контактна форма. Те почнаха да ме кълват, като лешояди. Нямам ли право да си защитавам правата ?!

Ако хвана женати за дупето, каква ще ти бъде реакцията ?1

Всичко си има граници. Подобни епитети, обиди към деца, жена, родители и заплахи не са нормални и не са оправдани затова, че някой ти казал колко зле са ти познанията по еди-какво-си. Като не си мутра, не мутрей (със селфита носейки слънчеви очила и черни якета в затворени помещения).
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

но където те хвана, там ще те наритам, лице.
Нямаш проблем, като имам път към Бургас, ще резервирам една ВИП стая в окръжна болница и ще взема да ти се обадя :D
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Всичко си има граници. Подобни епитети, обиди към деца, жена, родители и заплахи не са нормални и не са оправдани затова, че някой ти казал колко зле са ти познанията по еди-какво-си. Като не си мутра, не мутрей (със селфита носейки слънчеви очила и черни якета в затворени помещения).

Ееее човек, какви селфита, какви якета, какви помещения.Бях в офиса, на работа, с очилата на шефа ми и с мойто яке от 40лв.

Това не е ли уебмастер'с хелп? Дизайна ми е тъп, не хващам програмиране, нз си какво...бахти шита.

Що така ме налазвате бе брат ?

Да, извинявам се за жената и децата, тва беше глупаво, просто се изнервих- I agree with u!

int main()
{
cout<<"Моля модераторите да изтрият тази тема, благодаря";

return 0;
}
 
От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Нямаш проблем, като имам път към Бургас, ще резервирам една ВИП стая в окръжна болница и ще взема да ти се обадя :D

ми явно, че ми имаш вече телефона, звънни ми
 
От: От: От: Нужда от съвет относно контактна форма, базирана на <? PHP ...

Ееее човек, какви селфита, какви якета, какви помещения.Бях в офиса, на работа, с очилата на шефа ми и с мойто яке от 40лв.

Това не е ли уебмастер'с хелп? Дизайна ми е тъп, не хващам програмиране, нз си какво...бахти шита.

Що така ме налазвате бе брат ?

Да, извинявам се за жената и децата, тва беше глупаво, просто се изнервих- I agree with u!

int main()
{
cout<<"Моля модераторите да изтрият тази тема, благодаря";

return 0;
}

За да успее в каквото и да било, човек трябва първо да се научи на скромност, смирение и търпение. Вземи си поука от тази ситуацията. Концентрирай се върху работата и уменията си и покажи резултати.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе