Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

rado0

New Member
Рейтинг - 100%
1   0   0
Статиите са със стандартизирани инструкции, които ще бъдат дадени на селектираните.

Накратко, става въпрос за Product Descriptions т.е. ще ви бъде даден линк към определен продукт, който ще трябва да бъде описан в рамките на 500 думи.

Заплащането е 2.00лв като за начало! Моля имайте предвид, че то е по цени "на едро", тъй като са ми нужни до 1500 такива статии на месец, поради което на екип от хора би било дадено преимущество в селектирането. И все пак, ако има сериозни хора, които работят сами /не са в екип/, но могат да списват поне 10-15 подобни статии на ден, нека се чувстват свободни да ме усведомят.
Благодаря!
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Незнам какви са тия 2.00 лв. и за колко превод са , но аз се интересувам от цените за превод защото съм пуснал запитване на едно място за превод и като незнам колко върви по принцип на пазара ако кажат няква сума дали мога да се циганея и доколко?!?!?!
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Интересувам се от предложението. Може ли малко повече информация?
Как става плащането, за какви продукти става дума, колко на ден статии се възлагат на едно лице?
Може ли лично съобщение...
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Тотален офтопик, обаче не мога да се сдържа:)

Пич, селектират се говеда, пернати, концлагеристи и други подобни. Хората се избират, подбират и тн.
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Дай поне skype за връзка така се пораждат много въпроси ,а и неможем да ти пратим ЛС.
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Цената е добра като цяло. На много места предлагат подобни услуги за по 1 долар на парче. Обаче не е за всеки. Ако се прави на ръка, човек трябва да знае съответния език над средно ниво. Може да потърсиш в BHW за такива услуги. Сигурен съм, че там съм виджал и имаше добри отзиви за извършителите.
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Здравей приятел , заинтересован съм от обявата ти и ако търсиш още хора бих желал да се включа в екипа :) skype - svetoslav1987
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Дааа 2 лева са серизони пари за бройка за подобни статии. Защо не пуснеш оферта да ти дават на теб по 2 лева за написана статия. Така пак ще е на едро и ще могат да пращат даже по 500-600 на ден а ти няма да имаш нищо против :)
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Интересувам се от предложението. Може ли малко повече информация?
Как става плащането, за какви продукти става дума, колко на ден статии се възлагат на едно лице?
Може ли лично съобщение...
Плащането става с Пейпал. Плащам всеки ден на база извършената работа на предния ден.
За съжаление, не мога да заплащам по друг начин освен Пейпал за момента...
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Дай поне skype за връзка така се пораждат много въпроси ,а и неможем да ти пратим ЛС.
Ето и skype: rado0201
Съжалявам, че не се съобразих по-рано.

Става въпрос за различни продукти- от сешоари до кутийки за бижута...всичко!
Моля, обаче да се свързват с мен хора, които имат английски на прилично ниво и могат да пишат поне 10-15 статии на ден.
Благодаря!
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Аз ти бях писал лично почти веднага след като пусна обявата, но за жалост не получих никакви отзиви. Надявам се все пак да получа такива.
 
От: Нужни са ми хора за списване на статии на английски език- 500 думи

Дааа 2 лева са серизони пари за бройка за подобни статии. Защо не пуснеш оферта да ти дават на теб по 2 лева за написана статия. Така пак ще е на едро и ще могат да пращат даже по 500-600 на ден а ти няма да имаш нищо против :)
Какво те кара да мислиш, че и аз не пиша или не съм писал подобни статии? НАПРОТИВ!
Стига да знаеш какво правиш, отново можеш да си изкарваш добри доходи. Всичко е до продуктивност разбира се- не всеки може да пише по 15-20 статии на ден/ 6-7 дни в седмицата.
А и никъде не съм казал, че парите са "сериозни". Който намира офретата за изгодна, нека да кандидатства... :)
 

Горе