Нъл съм нов:)

Здравейте,как е?:roll:
Наскоро ме "зарибиха" за афилейт програми,но поради ограниченото врме и преди всичко заради устните обяснения нищичко не запомних.Четох тук разни теми,но явно не мога да сглобя какво се прави и как се прави.Та ако може да ми се обясни в няколко стъпки как да започна,ще ви бъда много благодарен:D
Бих искал да уточня предварително,че мога да работя в И-нет,но английският ми и знанията за компютрите и "програмисткия" език са меко казано слаби.
 
здравей и добре дошъл , прочети важните теми във всички раздели по 2 пъти поне и ще ти се изясни картинката. успех!
 
От: Нъл съм нов:)

И научи малко HTML и това как се инсталира wordpress и всичко свързано с него :)
 
От: Нъл съм нов:)

Здравей,
афилейт ще рече да заведеш клиент на някой и да получиш комисионна за това :)

Поздрави, Александър
 
От: Нъл съм нов:)

Здравей и добре дошъл тук. Готин ник.:)

Еми мисля си че трябва да поогледаш тезмите във форума и както казаха останалите да отделиш специално внимание на тези, които са сериозни и обвързващи цялата идея на афилиейт маркетинг - affiliate marketing.

Ето и сперед мен как трябва да се разпредели това твое минаване през темите:

Пари от Интернет - Make Money Online
Интернет Реклама - Affiliate Marketing
В последната се насочваш към определен начин по който искаш да популяризираш сайта или блога си, или друго (директория, портал...и т.н.)

Мисля си че след определен престой тук ще получиш знанията (+ това че ще практикуваш, успоредно) и не след дълго ще имаш основата, след което следва и питането по по-специализираните въпроси...Това е начина, по който сме тръгнали повечето.

Няма някой, който да е започнал и да е знаел всичко, даже всеки тук се доусъвършенства в това.

Успехи и много късмет...както и приятен престой тук.:)
 
От: Нъл съм нов:)

Благодаря за отговорите:)
Това с интелигентните въпроси ще го поотложа:eek:
Името си го избрах заради спомени от казармата:eek:Може по-нататък да взема да го сменя.
 

Горе