Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Amigo0o

Well-Known Member
Някои да разполага с онлайн/офлайн магазин за женска козметика, спирали, червила и т.н. Също така се интересувам от душ гелове, лосиони, дезодоранти ... от дизайнерски марки. :)

Ако има колеги, които имат подобни стоки, нека да ми пишат или да оставят някаква информация за връзка, понеже ми е нужна стока от подобен тип.
 
От: Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Хайде колеги, все още търся козметика за лице, тяло, гримове, парфюми и т.н.

Дропшипинг, побългареният дропшипинг или някакъв друг вид партньорство.
 
От: Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Ако искаш мога да ти потърся в Испания, ама чак дропшопинг....незнам.
 
От: Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Голям избор от продукти на различни цени има в Амазон от 2 до 200 паунда за луксозните. Работя с един магазин в БГ, хората ми казват какво им трябва поръчвам го на моя адрес и след това им го препращам към БГ. Купуват се неща предимно на оферта до към 7-8 паунда а доставката до БГ е 1.20 паунда на кило, иначе Амазон имат и доставка до БГ, но мисля, че е скъпо към 25 паунда е.
 
От: Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Доставка от амазон UK до България е 6 паунда.

Поръчвам редовно всякакви нещо. Освен ако за козметиката нямат специални правила и цени де.
 
От: Някои колега с женска козметика, душ гелове и т.н.

Може аз да не съм догледал, но наскоро пак проверявах и ми се върти в главата някакви 20-25 паунда и ми се стори скъпо-въпросният магазин ползва куриер, защото комбинира с стоки от други сайтове които нямат доставка до БГ - това ми излезе сега!

untitled 111.jpg
 

Горе