Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Размер на надписа?
Цветове на надписа?
Цветове на самите тениски и потници? /белите са винаги по-евтини, а при колегите с директен печат цвета на тениската яко се отразява на цената на самият печат, при мен - НЕ :)/

Поздрави!
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Размера не съм го решил, нито дали само отпред в ляво ще се печата логото или и отзад. Така, че може да давате цени за малко лого отпред и печат ба гърба или без печат на гърба
Принципно мисля да са бели тениските...
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

И аз бих препоръчал http://fabrica.bg/ . Използвал съм ги на няколко пъти, както за големи , така и за по-малки поръчки и не са ме разочаровали !
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Като цяло съм доста разочарован от това, колко много хора-фирми се занимават с печат върху тениски-текстил и колко малко от тях не са си направили труда да си направят свестен сайт на които можеш да видиш както имат като продукти(тениски) да си направиш някакъв примерен дизайн и да излезе цена...

В http://fabrika.bg нямат продуктите(тениските) които ми трябват. А в 90% от другите фирми трябва да се разменят меили, да се пускат запитвания, за неща които могат да се направят елементарно с няколко клика...
Но явно ще трябва да се мине по дългия път... :(
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Може би има причина да не е всичко посочено. Всичко ама всичко в областта на печата зависи от размер и тираж. Когато клиента и сам не знае какво желае няма кой да му помогне.

Има сайтове където ти пише цена за 1 брой - 15 лв. Аз тук искам да ти дам цена от 3-4 лв./бр. но докато не кажеш 1 или 3 кила домати искаш как да ти каже някой обща сума. Проблем са Ви да размените два мейла. Или за по-лесно да поръчаме 100 тениски по 15 лв. = 1500 лв. вместо да се поиска оферта и да се окаже, че абсолютно същото ще го получиш за 500 лв.

Но след като си клъвнал на 1500 ще очакваш да ти се обади някой и да каже "Ооо ама Вие сте голям клиент Вие сте си поръчали за 1500 лв. ама то логото Ви е малко и за този тираж можем да го направим за 500 лв."

Това не е насочено само към колегата който търси в момента. А по принцип. Казах Ви какво определя точната цена. И не че аз трябва да взема поръчката, а да получавате адекватни оферти.

Клиент - Искам да ми направите тениски. За колко пари ще ми ги направите?
Търговец - Колко тениски? 3-5-10 броя? Размер на надписа 5-10-20 кв. см.?
Клиент - Да
Търговец - !?
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Идеята ми е, че тези които са си направили сайтове в които може да си правиш тениска по твой дизайн (да слагаш лога, надписи и т.н.) не е проблем и при зададено количество сайта да слага някаква отстъпка. Примерно като избереш 10 броя а слага 10% отстъпка, като избереш 100 броя да слага 30% и т.н.

В случая с мейлите. Трябва да пратя минимум 10 меила, иначе може да пратя и 30-40 ако искам да получа оферти от повече фирми. Трябва да чакам, минимум няколко часа, може и ден да ми върнат отговор. След това ще има поне още 2-3 уточнаващи е-маила и общо взето след една седмица ще имам оферти и цени...
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Идеята ми е, че тези които са си направили сайтове в които може да си правиш тениска по твой дизайн (да слагаш лога, надписи и т.н.) не е проблем и при зададено количество сайта да слага някаква отстъпка. Примерно като избереш 10 броя а слага 10% отстъпка, като избереш 100 броя да слага 30% и т.н.

В случая с мейлите. Трябва да пратя минимум 10 меила, иначе може да пратя и 30-40 ако искам да получа оферти от повече фирми. Трябва да чакам, минимум няколко часа, може и ден да ми върнат отговор. След това ще има поне още 2-3 уточнаващи е-маила и общо взето след една седмица ще имам оферти и цени...
ПОвечето само си правят сайтовете затова така.
 
От: Някои от форума занимава ли се с печат на тениски?

Може би има причина да не е всичко посочено. Всичко ама всичко в областта на печата зависи от размер и тираж. Когато клиента и сам не знае какво желае няма кой да му помогне.

Има сайтове където ти пише цена за 1 брой - 15 лв. Аз тук искам да ти дам цена от 3-4 лв./бр. но докато не кажеш 1 или 3 кила домати искаш как да ти каже някой обща сума. Проблем са Ви да размените два мейла. Или за по-лесно да поръчаме 100 тениски по 15 лв. = 1500 лв. вместо да се поиска оферта и да се окаже, че абсолютно същото ще го получиш за 500 лв.

Но след като си клъвнал на 1500 ще очакваш да ти се обади някой и да каже "Ооо ама Вие сте голям клиент Вие сте си поръчали за 1500 лв. ама то логото Ви е малко и за този тираж можем да го направим за 500 лв."

Това не е насочено само към колегата който търси в момента. А по принцип. Казах Ви какво определя точната цена. И не че аз трябва да взема поръчката, а да получавате адекватни оферти.

Клиент - Искам да ми направите тениски. За колко пари ще ми ги направите?
Търговец - Колко тениски? 3-5-10 броя? Размер на надписа 5-10-20 кв. см.?
Клиент - Да
Търговец - !?

Здравейте, може ли да ми пишете на лично с повече информация за Вас като производство. Иска да поръчам 1000бр. тениски по наш дизайн. Цветен печат само отпред около 15 кв.см. Ще очаквам да се свържете с мен.
 

Горе