Някои ползва ли, електронна цигара?

От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Тоя незнайния се казва Марк Твен.

Съмнява ме да го "знаеш"...

Никога не бъди сигурен, за някой/нещо съществувало някога/някъде...
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Съмнява ме да го "знаеш"...

Никога не бъди сигурен, за някой/нещо съществувало някога/някъде...

Знам го. Чел съм му книгите. А ти?

Нещо заяждаш ли се?
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Забавното е, че и тук както във всеки форум на автора на темата отговартя 1-2 ма . Останалите обясняват чули-недочули някакви тъпотии по темата и си мерят ............... един на друг.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Ще ме извиняваш, но мисля че извън темата друг не беше освен теб, и продължаваш даже.

Дай бележника, за наглост ти пиша забележка. Освободен си от час, можеш да излезеш и да изпушуш една цигара.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Ще ме извиняваш, но мисля че извън темата друг не беше освен теб, и продължаваш даже.

Дай бележника, за наглост ти пиша забележка. Освободен си от час, можеш да излезеш и да изпушуш една цигара.


:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Не ми се прави на храбрата метла моля те.....

Автора е задал въпрос на който получи за отговори къде може да употребява гумена кукла, кой какво пие, кой е Марк Твен и колко вдигал някой от лежанка за да спре цигарите....
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Имах един учител той пушеше електронна и беше много доволен,даже го зареждаше по време на почивките и пушеше в универитета.Даже и навън го виждах да го пуши.Зависи качеството,само не прави грешката да купиш от тези китайските.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

:lol::lol::lol::lol::lol::lol: Не ми се прави на храбрата метла моля те.....

Автора е задал въпрос на който получи за отговори къде може да употребява гумена кукла, кой какво пие, кой е Марк Твен и колко вдигал някой от лежанка за да спре цигарите....

А-а-а, ти понеже ги продаваш затова искаш всичко да е "онтопик". :)

Аз пък съм сигурен, че ако по времето на Марк Твен е имало електронни цигари, със сигурно е щял да каже нещо пиперливо за тях.
За да го цитират тия, които не ги кефи стоката ти например :).
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

А-а-а, ти понеже ги продаваш затова искаш всичко да е "онтопик". :)

Аз пък съм сигурен, че ако по времето на Марк Твен е имало електронни цигари, със сигурно е щял да каже нещо пиперливо за тях.
За да го цитират тия, които не ги кефи стоката ти например :).


Рабоата е не кой какво е казал за ел. цигарите. Автора така и не получи смислен отговор. Може би ако попита за вибратори нещо, все някой ще му каже : Мани го тоя вибратор вземи си електронна цигара
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

<offtopic> Мненията с подпис броят ли се за линкбилдинг, че гледам, че Крумов си прави пасивна реклама на подписа (не виждам друг смисъл да буйства по темата така очевадно). Малко ламерски въпрос, но това е положението:)</offtopic>
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

<offtopic> Мненията с подпис броят ли се за линкбилдинг, че гледам, че Крумов си прави пасивна реклама на подписа (не виждам друг смисъл да буйства по темата така очевадно). Малко ламерски въпрос, но това е положението:)</offtopic>

А не бе... изобщо не ти сече умът ;)

НЕ само че прави грешка да се заяжда, да спами и да се прави на по умен от колкото е.
Ами и набързо си намери опозиция.
Нито приказка ще завържа с този човек повече, нито ще му дам съвет/искам съвет, нито ще го отразя даже и Президент да стане.

За съжаление се отписвам от темата, няма да "поумнея" тук, даже и да ми казват за Кой пиша (Аз не знам...) а напротив.

Всичко Хубаво,
ще се видим в другите теми.
(било то като събеседници, читатели и прочие.)
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Имах един учител той пушеше електронна и беше много доволен,даже го зареждаше по време на почивките и пушеше в универитета.Даже и навън го виждах да го пуши.Зависи качеството,само не прави грешката да купиш от тези китайските.

Така махнах си подписа за да не притеснявам някой потребители.


Относно "тези китасйките" :lol: Всички електронни цигари се произвеждат в Китай. Без значение какво пише на тях или на документите за произход. Има добри и качествени модели, има и средна хубост, има разбира се и ментета.
 
Последно редактирано:
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

От 2 месеца съм на електронна. Доволен съм. Понякога паля по една две цигари от приятели, но това ми е пушенето. Не ми липсват истинските цигари мога да си пуша елката с дни без паля въобще. Не съм си купувал цигари! В моя град има само 1 специализиран магазин за електронни цигари, течности и т.н. Ходя да си купувам течност от там, а цигарата си я поръчах от нета 2 за 65лв. Когато отидох в магазина продавачката започна да ме убеждава, че цигарата ми била менте защото била от нета. :) При тях една цигара (абсолютно същата като моята) струва 100лв. И вижте какво се получава ако си купиш цяла цигара даваш 100лв, но ако си купиш по отделно батерия, зарядно и картомайзер ти излиза около 30-40лв цигарата :) И това в същия магазин :)
 

Горе