Някои ползва ли, електронна цигара?

DANGERZONE

Member
Искам да питам има ли, някои, който да ползва електронна цигара? Ако може да сподели мнение и впечатление доволе/недоволен ...
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Знам доста пушачи, които пробваха. Отначало им харесва и казват, че е добре, след време ги гледам как пак си пушат стандартните цигари, а електронната събира прах в някой шкаф.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Ползвам е-цигара, където пушенето е забранено. На летището и в самолета без проблем. Доволна съм. Целта ми не e отказването от цигарите. Просто резервен вариант. Усещането е различно, чист никотин - предпочитам 11 мг.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Като пушач отказал цигарите от 6 години (пушех по кутия до две на ден), лекарството е едно. Никакви табекси, ел. цигари и т.н. няма да помогнат. Воля се иска и това е :).
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Да, супер работа върши, ако си на закрито или пътуваш и те тресне никотиновият глад. В началото е малко странно да пушиш от пластмаса, която мига, но се свиква лесно. Определено вършат работа.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Ползвам е-цигара, където пушенето е забранено. На летището и в самолета без проблем. Доволна съм. Целта ми не e отказването от цигарите. Просто резервен вариант. Усещането е различно, чист никотин - предпочитам 11 мг.

А защо не я ползваш само нея? Аз питах доста пушачи, които не искат да минат на електронна, пробват и казват че им харесва, но въпреки това си пушат стандартните, макар че са по-вредни и по-скъпи. Като ги питам каква е причината, никой не ми дава смислен отговор.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Като пушач отказал цигарите от 6 години (пушех по кутия до две на ден), лекарството е едно. Никакви табекси, ел. цигари и т.н. няма да помогнат. Воля се иска и това е :).

Той човекът, не е казал, че иска да ги спира, иначе си напълно прав ;]
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Благодаря за отговорите, аз питах, защото се замислям да премина от стандартни цигари на електронна такава. И понеже днес се поразрових из нета, не можах да стигна до извода, каква трябва да си купя? Тоест модел имам пред вид ...
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

А защо не я ползваш само нея?

Защото нямам намерение дa отказвам цигарите. Eлектронната я ползвам, както споменах по-горе. Поръчах преди време количество за бизнес и една си оставих за мен.

По принцип съм на табак, изкарвам от 40 гр. тютюн около 70 цигари - по-икономично e. Пакет цигари е 2.60 евро, докато 3 и 1/2 пакетa ми струват общо с табака, филтрите и цигарените хартийки - 4.60 евро.

И понеже днес се поразрових из нета, не можах да стигна до извода, каква трябва да си купя? Тоест модел имам пред вид ...

Спрях се на Е-Health, но можеш да си избереш и по-финна на модел :)
 
Последно редактирано:
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Пробвах с електронна цигара и нямаше ефект , но просто трябва и воля.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

А защо не я ползваш само нея? Аз питах доста пушачи, които не искат да минат на електронна, пробват и казват че им харесва, но въпреки това си пушат стандартните, макар че са по-вредни и по-скъпи. Като ги питам каква е причината, никой не ми дава смислен отговор.

Аз да ти дам отговор като сериозен пушач - и аз пробвах една електронна - не е същото, но непушач няма да разбере - за да стане ясно на непушачите, да го обясня по друг начин - например - да вземем секса - става и с надуваема кукла, но не е същото!
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Аз да ти дам отговор като сериозен пушач - и аз пробвах една електронна - не е същото, но непушач няма да разбере - за да стане ясно на непушачите, да го обясня по друг начин - например - да вземем секса - става и с надуваема кукла, но не е същото!
Ами аз съм непушач, но и с кукла не съм пробвал :) Иначе горе-долу схващам разликата, а и след като никой пушач не остава само на електронна цигара, явно е доста осезаема.
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

www. e-cigarette-forum. com/index.php
 
Последно редактирано:
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

А бе с надуваема кукла и аз не съм пробвал, но предполагам, че не е същото.

Не е същото ама е готино :lol:
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Като пушач отказал цигарите от 6 години (пушех по кутия до две на ден), лекарството е едно. Никакви табекси, ел. цигари и т.н. няма да помогнат. Воля се иска и това е :).

сори, грешка!
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Като пушач отказал цигарите от 6 години (пушех по кутия до две на ден), лекарството е едно. Никакви табекси, ел. цигари и т.н. няма да помогнат. Воля се иска и това е :).

...........
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Аз да ти дам отговор като сериозен пушач - и аз пробвах една електронна - не е същото, но непушач няма да разбере - за да стане ясно на непушачите, да го обясня по друг начин - например - да вземем секса - става и с надуваема кукла, но не е същото!

определено, аз от близо 4 години не съм пушач, но подкрепям написаното... като секса с вибратор... не е като да е истински мъж, ама върши работа!!.... и все пак, при първа възможност минаваш на оргинала ...8)
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Един приятел имаше. Първоначално беше навсякъде с нея, но после я заряза..
 
От: Някои ползва ли, електронна цигара?

Много ми беше примамлива тази електронна цигара, заради забраната за пушене в заведения и други обществени места, но като почетох малко информация в интернет, се отказах да си купувам.
Много неясноти има. Няма никакъв стандарт за течния никотин, никой не контролира съставките, в много страни са забранени, включително и в родината им - Китай.

http://www.24chasa.bg/Article.asp?ArticleId=1198719
 

Горе