Някой дава негативни репутации от мое име

Статус
Not open for further replies.

BullBlogger

New Member
Някакъв келеш явно няма друга работа и си уплътнява времето като дава негативни репутации от мое име, не е изключено и от името на други потребители. Получих сигнал със скрийншот от друг потребител. Естествено ще помоля админите да проверят кой е дрисльото с гениалната идея и да го отплющят от форума както се полага на подобен мърльо.

Моля, всеки който получи съмнителна репутация (99% червена) от мен или друг потребител първо да се убеди, че репутацията е действителна.

reprefgnekj.png

Как да познаете дали една репутация е менте:

1. Едва ли някой ще иска да ви вбеси със зелена репутация, така че ментетата по подразбиране са си червени
2. Получавате репутация от потребител, от когото определено не сте очаквали (в случая с този, който уж е почервенен от мен сме си дружки от доста време)
3. Определено авторът на червената репутация е недвусмислено посочен (в конкретния случай идиотчето обаче е пропуснало една буква в ника ми - така е, действително образователната система се нужда е от много сериозна реформа). Който е получавал репутации от мен знае, че не винаги се подписвам с пълния си ник
4. Репутацията е полуграмотно написана обичайно на шльокавица
5. Репутацията е дадена ни в клин ни в ръкав - обичайно мнение, което не би могло да породи негативна реакция

В интерес на истината келешът е ясен - не за пръв път организира групички за атака и "майтап" с някого и от месеци е в моя таен "фен клуб".

Любимо негово занимание е да се бъзика по скайп, както и да си намира съмишленици там.

Получава почти душевен оргазъм (между бейрутките какво друго му остава) ако направи общ чат с жертвата и още няколко, които да играят главна роля в сеира. Причината е проста - не му стига акъла и куража сам да се майтапи.
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Получава почти душевен оргазъм (между бейрутките какво друго му остава) ако направи общ чат с жертвата и още няколко, които да играят главна роля в сеира. Причината е проста - не му стига акъла и куража сам да се майтапи.
Защо ли се сещам веднага кой е =)

Иначе и на мен някой беше давал репутация от името на thinkfast : ( червена ) , а не беше негова. Правят си гадни номерца, ама не се връзвайте, аз вече червени на потребители с повече от 400-500 мнения не давам.
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Ееее бахти якото, как не се бях сещал да давам репи от името на някой друг. Ба тва е по-яко от чекия деа.
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Да и аз имам обаче е сива и на идиотчето не му е минал номера:



Аз отрицателна репутация не давам и досега не съм цъкал на никого така, че ако имате такава с моя ник не е от мен.

И ако може админите да кажат кой е "тариката", че ми е интересно. :)
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Предлагам, който го хванат да дава репутации от чуждо име да намаляват 500 точки от личната му репутация при всяко провинение. Това автоматично ще реши проблема. По-гадно е и от бан. :)
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Тарикатчето го знам кое е и то ми е голямо фенче и знае, че го знам. Единствено от възпитание смятам, че е редно админите да преценят какво да го правят и кога и как да оповестят ника му.
 
Хъхъх, чак до там ли я докарахме?! Предложението на Test наистина е добро. Светне ли някакъв такъв хубавец в червено, освен нулеви (сиви) репутации няма да успее да дава.
Жалко, че функцията се ползва за подобни тъпотии.
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Този funny forum...още ли го има ???лТф!Научихте ли се как да правите пари с адсенс :D:D (rofl) глупаци само кисните в форум който няма смисъл да се поглежда даже...поне пари да правихте! Тука е като детска градина


Червена репутация от мене кретен, намери се кой да го каже :
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=8203
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=6687
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7365 ?!!?!?
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7506 !? w00t
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7444 - o rly?
http://www.predpriemach.com/showthread.php?t=7356 - WTF!?

Дано си се научил какво е блог и как се качва клип умнико :D


EPIC FAIL -5/10
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Този funny forum...още ли го има ???лТф!Научихте ли се как да правите пари с адсенс :D:D (rofl) глупаци само кисните в форум който няма смисъл да се поглежда даже...поне пари да правихте! Тука е като детска градина

А преди време ме дразнеше на ЛС да ме питаш разни простотии, понеже те мързеше и 2 реда да прочетеш във форума, а? Щото така е най-лесно - "дай да питам нещо дъвчено 10 000 пъти във форума, щото нали съм гъзар, другите трябва да ми обясняват като на малко бебе, така ще ми порасне пишката повече"! Ако се мислиш за много голям - не ти е тук мястото със сигурност!
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Има развитие по темата - започнах да получавам още репутация. Явно фенчето е впрегнало целия си умствен капацитет и мозъчната му клетка след титанични усилия е достигнала до извода, че може да регистрира и нови акаунти, от които също може да дава репутации. На този етап аз тръпна в интерес да разбера дали има и втора мозъчна клетка, която ще излезе от летаргията и ще пошушне на първата, че нови членове могат да дават само "сива" (неутрална) репутация.

ПП админите са уведомени и се надявам да оповестят кой е премъдрия ни колега

ППП споко, ако те не го направят ще го направя аз дори с риск да си навлека доживотния гняв и омраза на малкия сополанко
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

и от мое име са давали
освен аланфорт ако и друг е полу4авал да знаете аз в отрицателни репутации не се подписвам!
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Аве на ХаРРо аз my дадох репутация , ама тоя пич дето
постоянно зима на БуллБлоггер да ми драсне на ЛС да го почерпя :)
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

Аве на ХаРРо аз my дадох репутация , ама тоя пич дето
постоянно зима на БуллБлоггер да ми драсне на ЛС да го почерпя :)

До момента констатирахме няколко неща:

1. имбесилчето, което се забавлява в раздаване на отрицателна репутация от чуждо име е interfena известен още като krisko (опит да скрие простоватото си кръщелно име)
2. в прав текст си призна, че е дал отрицателна на харро - що? вероятно и самото то не знае, но най-вероятно от люта завист щото видиш ли харро живее у флорида и е мноо напред у матряла. толкова колкото drisko дори не би могъл да мечтае
3. все още мисли, че ще мине номера с новите регистрации
 
От: Някой дава негативни репутации от мое име

На пияна глава пост: Да им тряскаме червена репутация на всички тролове, както казва Noke!
 
Статус
Not open for further replies.

Горе