Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

V.Andreev

Well-Known Member
Здравей,

Искам да сложа онлайн магазин в фейсбук страницата на един онлайн магазин.
Видях, че "ShopMania" имат приложение ама нещо не мога да го направя, ако някой го е правил да даде малко съвети как ?

Аз стигам до там, иска ми да го сложа в някой от приложенията които вече съм създал. Слагам го и после нищо?

Искам нещо такова : тук можете да видите

Благодаря!
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Не мога да видя къде е мястото да сложа пътя от файла които са направили за извличане на данните. Пишат ми : http://partner.shopmania.bg/settings_upload ама не ми го отваря...
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Примера който си посочил е на магазин ползващ системата Опенкарт версия 1.4 *
В официалния им сайт имат безплатни модули за това, но аз лично препоръчвам да си купиш едно про за 50$ и да си нямаш проблеми
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Благодаря много на " Цветозар Угринов " много ми помогна !
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Така изглежда
http://www.facebook.com/SportenMagazin/app_145650642157667
Влизания 0
Продажби от там 0

Ако трябва да го слагам пак не бих го сторил ама така и така е сложено и си стои.
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Приятел имаш 95 харесвания и 1 човек които говори за страницата ти.
Няма как да очакваш някакви резултати.

Аз мисля, че поне с 5% ще дигна продажбите но при мен феновете и говорят за това са доста повече.
Препоръчвам на всеки които има голяма страница на онлайн магазин ( страница която е подържана всеки ден ) да се пробва.

Приложението е почти безплатно ( давате линк в Вашия сайт ) струва си да опита всеки !

Това е моето мнение.
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Андреев, виж си ПМ. Дано съм бил полезен. :)
 
От: Някой да е слагал приложението за Facebook "ShopMania"

Дам, благодаря за което.

Ще напиша на кратко и тук.

ShopMania взима продуктите от дата база и автоматично ти ги адва в приложението.
На всеки 24 часа минава скрипта и ако има нещо ново, примерно нов артикул - АВТОМАТИЧНО ти го добавя към приложението.
Дизайна е какъвто ти си го правиш от към цветове и т.н Има опция да се скрива и показва цената, описание, само снимки или всичко заедно. На 2-3-4-5 реда и всички други малки подробности.

И така, за сега това съм видял, още си чакам обаче одобрението.
 

Горе