Някой да иска 15 милиона паунда?

тео

Well-Known Member
От Mr.David Силва
Harlesden, North West
Лондон

Скъпи приятели.

Аз съм Mr.David Силва от Harlesden, Северозападен Лондон, тук в Англия. Работя в клон на UBS Investment Bank в Лондон. Пиша ти от моя офис, който ще бъде от огромна

полза и за двете ни. В моя отдел, като член на Изпълнителния комитет на групата комитет и главен риск (Велика Лондон Регионална служба), аз открих изоставена сумата от

£ 15 милиона Великите британски лири стерлинги (петнадесет милиона Големите британски лири) в сметката, която принадлежи към един от нашите чуждестранни клиенти на

покойния г-н Стийв Алън, които за съжаление загубили живота си при автомобилна катастрофа, включително жена си и само дъщеря.

Изборът на контакт с теб е възбуден от географски характер на мястото, където живеете, особено поради чувствителността на сделката. Банкови служители чакаха за някой

от роднините на това твърдение, но никой не е направил това. Аз лично са били неуспешни в намирането на роднините за 4 години, сега, аз търся вашето съгласие да ви

представя като близките роднини / с бенефициент на починалия от този фонд, така че приходите от тази сметка на стойност £ 15 млн. паунда ще бъдат прехвърлени към

банковата си сметка, тъй като най-близките роднини на покойния г-н Стийв Алън.

Това ще бъдат изразходвани или споделя в тези проценти, 60% за мен и 40% за вас. Имам осигурени всички необходими правни документи, които ще бъдат използвани за

резервно копие на това твърдение ще се падат. Всичко, което трябва да направите е да попълните в имената им, до документите и узаконявам него в съда, за да докаже като

законните бенефициента на фонда.

Всичко, което изисква сега е вашият честен сътрудничество, поверителност и доверие, за да ни даде възможност да се види чрез тези сделки. Гаранции, че това ще бъде

екзекутиран в рамките на правен режим, който ще ви предпази от всяко нарушение на закона. Искам да знам, че съм работил в банката за 17 години и аз бях в състояние да

осигури всички правни документи, за да ви позволи да наследи този фонд

Моля, осигуряват ме следното: тъй като ние имаме няколко дни да тече през него това е много СПЕШНО моля.

1-ва Full име
2-ри Вашата пряка телефонен номер
3-та Вашите контакти
4 Дата на раждане
5-ти Sex

След преминаване през методическо търсене, реших да се свържем с вас с надеждата, че ще намерите много интересни. Моля, потвърдете това съобщение и се посочва интереса

ви, ще ви предоставим повече информация. Се стремим да ми кажете вашето решение възможно най-скоро.

С уважение,
Mr.David Силва
Мобилен: +447045745006

Ей, не работи добре тоя Г транслатор - тъкмо да се навия, ама ме обхвана съмнение, че е машинен превод - как ви се струва! :lol::lol::lol:

Най да се навия на 5-та точка, ама тоя е и дърт и мъж.... :D:D:D
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Като ги получиш, фърли една пачка насам.
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Пиши му да ти звънне и му дай номера на някой "горещ телефон" :D
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Наистина се замислям какво да му направя, но все стигам до едно - "просто няма смисъл"
Но идеи приемам всякакви :)

За сега само съм му постнал мейла - дано го налазят спамърите
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

тео Имам над 200 подобни и различни мейли, ако искаш да ти ги пратя за да отвориш още 100-200 теми с тях :)
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Абе малко са ми. Имам цяло 20 милиона на банкнота, няма кой да ми я развали за дребни :D
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Едно време много се зарибявах да ги чета постовете от СкамБайт. Клипчето е направено от Нигерийски скамер който се е свързал (нарочно си поставят емейлите в интернет пространството) с човек от СкамБайт и му е казал това което го пише горе в писмото. Съответно тоя от СкамБайт-а е отговорил, че е известен богат милионер заминаващ се с шоубизнес и пари не му трябват. Даже предложил той да даде пари ако му направят клипче с въпросната песен. Ето го резултата :). Имаше даже една снимка пак по горната схема как спамера си е завързал на х*я лаптоп с въже, и се е качил на 2 стола и държи факел в ръката. Ако я намеря ще я постна УНИКАЛНА Е.
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

а не може ли да си направиш импулсен телефон и да му кажеш да ти звънне да се уточните?
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

а не може ли да си направиш импулсен телефон и да му кажеш да ти звънне да се уточните?
Това е все едно на краставичар краставици да продаваш:)
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Чудя се има ли още баламурници. И то на толкова нескопосан превод. Както някой по-горе каза, можеш колекция от 100-200 подобни да си направиш...
На мен ми е интересна икономическата страна на въпроса - според мен "жизнения цикъл" на този "продукт" отдавна е завършил. Не би трябвало да се пуска вече в обръщение, но ето - циркулира.
Та ако има още лапнишарани, то сигурно ще вървят и сайтовете за уредени бракове ...или за автомобилните измами...
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

баламурници - гледах в ютюб за някакви измамени австралиици, и главния измамен си беше някакъв бизнесмен, сигурно с пари се занимва от 30 години, ама и той се набутал и пращал един път, втори и така докато не усъмнил че станали много таксите за банката...
една баба(американка) има дето е пратила 400 000 долара за "такси" - ужас
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

То кой ли е ме получавал тези супер изгодни предложения от вуйчовци и т.н.:) Този не иска пари директно, но това е подробност.
Всъщност това противозаконно ли е да искаш в прав текст (спамаджийски мейл) пари, независимо, дали като модерния ''апел за помощ за операция'' или по друг начин като си блъснеш ИБАН или подобно?
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

тео де и ние да имахме такива богати роднини, ама на.... блазе ти :( :D
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

Хайде бе. Никой ли не ги взе тези пари? Не можете да се наканите. Егати предприемачите!
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

На такъв мейл преди време бях отговорила, че комисионната ми преди предоставяне на разни лични данни е 10 000 долара и повече не се обади.
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

На такъв мейл преди време бях отговорила, че комисионната ми преди предоставяне на разни лични данни е 10 000 долара и повече не се обади.

Недей да скромничеш,знаем,че си пратила едни бързи 100 УСД:)
 
От: Някой да иска 15 милиона паунда?

http:// ghana-net com / scam_warning . aspx
419 оферти за какво ли не :D
Ако с тоя пич ти провърви може, да пробваш и от тези :D
Иначе такива с оферти много им се кефя :D
 

Горе