Някой да ми запише диск с mp3

ops5

Active Member
Рейтинг - 0%
0   0   0
Ще се намери ли желаещ да ми запише един диск (може и два) с mp3-ки. Музиката трябва да са хитове от последните 10-на години - оставям избора на човека, който ще се заеме със задачата - а може и да ми прати списъка предварително.

Жанрове: главно чалга, сръбско, циганско (но от това по-малко :)) и малко популярни световни денс хитове.

Ще платя с наложен платеж при доставката на диска/дисковете. Доставката си е за моя сметка.

Нямам си идея колко струва да се запише един диск, затова ще очаквам някакво предложение на лично съобщение. Предполагам, че ще избера най-евтината оферта.

P.S. Чудя се дали някой може да запише и един диск с детски песнички - микс на български и английски (а може и на други езици).
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

Това сериозна обява ли е ? :)
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

От толкова много време не съм виждал, някой да ползва дискове, още повече да иска да му ги пратят от някой край на страната.
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

@ops5, Ако никой не те уважи, драсни ми едно ЛС, един авер DJ в Пловдив ще ти врътне каквито песни искаш като тематика - ще е символична цената:wink:
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

@ops5, Ако никой не те уважи, драсни ми едно ЛС, един авер DJ в Пловдив ще ти врътне каквито песни искаш като тематика - ще е символична цената:wink:

Благодаря, чакам да ми ги направят. Ако не се получи, ще ти пиша.
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

Благодарности на помогналия ми съфорумец.
 
От: Някой да ми запише диск с mp3

Толкова ли си неук? Меко казано неук

Аз нямам дисково у-во на лаптопа, тъй че не се знае дали е неук в тия работи или не. А диск примерно за колата се ползва
 

Горе