Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

CHILIEV

Member
Рейтинг - 100%
3   0   0
Търся някой да напише плъгин, скрипт или да допълни PhotoSmash Galleries - по избор.
Крайният продукт трябва да работи по един от следните сценарии.

1- да може регистриран юзър да качва картинки и да пише текст. Съответните да се добавят в нов пост в уордпрес-а със заглавите написаният текст. В страница или пост, който ще е заглавен (индекс) да се виждат последно добавените картинки с текст под тях - заглавието.

2- да може регистриран юзър да качва снимка, да добавя текст и това автоматично да се сглобява като демотиватор + сценарии 1

PhotoSmash Galleries може да прави сценарий 1, но не добавя всяка картинка в отделен пост, а аз искам всяка картинка да може да се коментира и съответно да е прилежаща към някаква категория. Има фичъри, които също са готини за изпозлване - рейтинги и т.н.

Очаквам предложения включващи:
- мога да направя ..... (дори и да има дребни изключения или да реализира методология, която работи по различен от описаният от мен начин)
- ще го направя по следният начин ..... (естествено не кода, а принципа на поведение на продукта)
- оценявам труда си на .....
- ще бъде готово до ..... дни

едит: Ако някой открие системка или плъгин, което да сглобява демотиватор по въведена от юзър картинка и текст и това цялото да може да се коментира. (Нещо като това) - плащам в ePay само за инфото, стига разбира се да работи като на примера или поне приблизително.
 
От: Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

Седнах и си го направих. Обявата горе вече е невалидна.
Ако някой има желание и разбира от ПХП, има дребни неща за дооправяне.
 
От: Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

някои ли не ти писа? и на мен ми трябва човек да ми каже колко ще струва да се напише един :)
 
От: Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

Направил си го бил :) .
Големи шегобийци сте някои тука ей.

Предполагам просто полуоригинален начин да свали цената.
 
  • Like
Реакции: snux
От: Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

@nortrant - не, никой не ми е писал. Очаквах доста ЛС-та между другото.
Каква цена бре @Noke. Написал съм точно и ясно - обявата вече не е актуална. Вече няма и неща за дооправяне.
Може би е добре да смениш пурата или поне дилъра, напоследък само ме хейтваш... или е нещо лично ?
 
От: Някой да напише плъгин или скрипт за WP.

...
Каква цена бре @Noke. Написал съм точно и ясно - обявата вече не е актуална. Вече няма и неща за дооправяне.
Може би е добре да смениш пурата или поне дилъра, напоследък само ме хейтваш... или е нещо лично ?
Къде го видя тоз хейт пък?
Просто отбелязвам че дори да имаш хората за канарчета, пак не е добре да го демонстрираш.
 

Горе