Някой да работи с Mobio?

fifi

Well-Known Member
Здравейте, има ли тук физически лица, които работят с Mobio?

Имате ли представа след колко време отговарят на запитване за регистрация?

Пише, че работят с физически лица, но нямат форма за регистрация, затова им писах чрез формата им за контакти. Вече почти седмица няма отговор.

Та някой, който е минавал процедурата по регистрация може ли да каже как стоят нещата? И най-вече за физически лица?

eINFO.BG

Active Member
Много мудно! Ако успеете да се регистрирате ще искат от 10 кладенеца вода, обяснения и т.н за какво и как, обяснения за какво ще са смс-и те. И ако нещо не им е кеф блокират суми,бавят плащания и т. н. Най добро плащане е с ипей или изипей и си взимате цялата сума, а таксите са стотинки.

fifi

Well-Known Member
Благодаря за мнението. Явно да не очаквам много.

Все пак ми се ще да се възползвам от смс разплащане като по-достъпен метод, все пак става дума за малки суми.

А има ли други компании подобни на mobio, които работят с физически лица? Някой да може, да препоръча?

eINFO.BG

Active Member
Благодаря за мнението. Явно да не очаквам много.

Все пак ми се ще да се възползвам от смс разплащане като по-достъпен метод, все пак става дума за малки суми.

А има ли други компании подобни на mobio, които работят с физически лица? Някой да може, да препоръча?
СМС-ите са крадлива история и не са сигурни.По всяко време могат да те прецакат.Има едни СМС пей те са още по големи мошеници, СМС Зона пък не работели с нови клиенти,служителката дето говорих с нея мисля,че беше дрогирана и изобщо не беше в час. Като цяло смс-те са си дърво и накрая може и на сухо да останеш, още повече, че щом искаш да ги ползваш, като физическо лице. По лесно ще те прецакат.

• Like
Реакции: fifi

Горе