Някой да работи с Mobio?

fifi

Well-Known Member
Здравейте, има ли тук физически лица, които работят с Mobio?

Имате ли представа след колко време отговарят на запитване за регистрация?

Пише, че работят с физически лица, но нямат форма за регистрация, затова им писах чрез формата им за контакти. Вече почти седмица няма отговор.

Та някой, който е минавал процедурата по регистрация може ли да каже как стоят нещата? И най-вече за физически лица?
 
Много мудно! Ако успеете да се регистрирате ще искат от 10 кладенеца вода, обяснения и т.н за какво и как, обяснения за какво ще са смс-и те. И ако нещо не им е кеф блокират суми,бавят плащания и т. н. Най добро плащане е с ипей или изипей и си взимате цялата сума, а таксите са стотинки.
 
Благодаря за мнението. Явно да не очаквам много.

Все пак ми се ще да се възползвам от смс разплащане като по-достъпен метод, все пак става дума за малки суми.

А има ли други компании подобни на mobio, които работят с физически лица? Някой да може, да препоръча?
 
Благодаря за мнението. Явно да не очаквам много.

Все пак ми се ще да се възползвам от смс разплащане като по-достъпен метод, все пак става дума за малки суми.

А има ли други компании подобни на mobio, които работят с физически лица? Някой да може, да препоръча?
СМС-ите са крадлива история и не са сигурни.По всяко време могат да те прецакат.Има едни СМС пей те са още по големи мошеници, СМС Зона пък не работели с нови клиенти,служителката дето говорих с нея мисля,че беше дрогирана и изобщо не беше в час. Като цяло смс-те са си дърво и накрая може и на сухо да останеш, още повече, че щом искаш да ги ползваш, като физическо лице. По лесно ще те прецакат.
 
  • Like
Реакции: fifi

Горе