Някой да разбира от Html?

От: Някой да разбира от Html?

работи ли ? това е важното
и аз пиша невалидиращ се код, с цел да излъжа я ИЕ я опера да изглежда добре.
пък и като видиш че на гугъл сайта не се валидира и го заебаваш тва писане по стандарти
 
От: Някой да разбира от Html?

99% съм сигурен, че "валидността" на HTML-а по W3C стандартите е абсолютно неважен за търсачките. Единствено е важно да си го напишеш така кода, че повечето браузъри да показват страницата адекватно.

П.П.:
Колкото и да се мъчат да ме убедят да пиша "&" вместо "&" трудно ще стане. Като пишат стандарти първо нека се запознаят със спецификите на формиране на URL адресите и да не карат хората да си задръстват адресите от излишни идиотски удължения. Аз лично не уважавам и не зачитам W3C стандартите, тъй като в много от случаите са неадекватни. За мен това е просто някакъв труд на няколко хора без работа със самочувствие, че могат да нареждат на хората как да градят web мрежата. Е, па такова животно нема!
 
От: От: Някой да разбира от Html?

99% съм сигурен, че "валидността" на HTML-а по W3C стандартите е абсолютно неважен за търсачките. Единствено е важно да си го напишеш така кода, че повечето браузъри да показват страницата адекватно.

П.П.:
Колкото и да се мъчат да ме убедят да пиша "&" вместо "&" трудно ще стане. Като пишат стандарти първо нека се запознаят със спецификите на формиране на URL адресите и да не карат хората да си задръстват адресите от излишни идиотски удължения. Аз лично не уважавам и не зачитам W3C стандартите, тъй като в много от случаите са неадекватни. За мен това е просто някакъв труд на няколко хора без работа със самочувствие, че могат да нареждат на хората как да градят web мрежата. Е, па такова животно нема!

И аз съм на това мнение, но ми бяха казали друго и за това питам.
Можеш ли да провериш блога ми: www.vurshetz.info и да ми кажеш дали го зарежда и визуализира дорбре при теб.

Бях го отварял на един компютър със стар браузър и не го отваряше добре. Публикациите ги изкарваше извън шаблона и незнам как да го оправя.

Благодаря!
 
От: Някой да разбира от Html?

Много бавно ми зарежда на мен и някои заглавия излизат на маймуняци.
Да нямаш проблем с хоста или е поради многото снимки на начална страница ?
Иначе сайта ти ми беше много интересен.
Разгледах го подробно преди време, като попаднах в него.
Хубави снимки, контент и чак ми се прииска и аз да отида във Вършец.
Ама много хубаво градче бил Вършец !:)
btw - Малко текста за неволни грешки погледни, че си бързал май.
И фона зелено-черния - нещо по-свежо защо не пробваш ?
Успех със сайта, който ме направи фен на Вършец !
 
От: Някой да разбира от Html?

Да, но нали казват, че влиа на индексирането на сайтовете. Защо ги пишат с грешки по стандартите тогава?
пълни глупости, виж този сайт дали отговаря на тях?? или пък този??
 
От: От: Някой да разбира от Html?

Много бавно ми зарежда на мен и някои заглавия излизат на маймуняци.
Да нямаш проблем с хоста или е поради многото снимки на начална страница ?
Иначе сайта ти ми беше много интересен.
Разгледах го подробно преди време, като попаднах в него.
Хубави снимки, контент и чак ми се прииска и аз да отида във Вършец.
Ама много хубаво градче бил Вършец !:)
btw - Малко текста за неволни грешки погледни, че си бързал май.
И фона зелено-черния - нещо по-свежо защо не пробваш ?
Успех със сайта, който ме направи фен на Вършец !

Благодаря ти радвам се, че ти харесва. Хоста ми е от блогър сигурно за това е проблема. А тези маймунки незнам защо излизат. Заглавията си ги пиша аз ръчно без да се копира от някаде и едни излизат добре други не.

Наистина е много хубаво във Вършец и се радвам, че стана фен на този град. Благодаря ти!
 
От: Някой да разбира от Html?

Един съвет , махни Архив на блога , или го премести надоло , нека категориите да са над него!
 

Горе