Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

AMOUN

Well-Known Member
Трябва ми печат върху 20 000 запалки на едноцветен текст?
размери на печата.. 1,2 на 5 см /няколко реда текст е това не знам като запълване гледа ли се проценти и т.н. около 10-20% да кажем ?/

Търся евтин печат все пак за много бройки. офертите на рекламните агенции не ме устройват.

и разбира се най-важна е цената.

не търся качествено мастило, все пак се печата върху сувенири за еднократна употреба, важно е да не пада мастилото само или при докосване.
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Мисля, че тук имаше печатари разни, които ги питах разни въпроси навремето и си разбираха от занаята, ако искаш попитай там.

http://www.printguide.info/forum/
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Трябва ти ситопечатар, за такъв голям тираж едноцветно би трябвало да ти излезе няколко стотинки на бройка. Ако не можеш да си направиш предпечата, обади се на ЛС, ще ти го направя. Виж във форума на www.prepressbg.com, там мисля че влизат доста ситопечатари, най-евтино ще ти излезе ако се договориш директно със ситопечатар, да не минава през агенция, че там ще отрежат главата до кръста. Виж и тука http://www.sitotehnika.com/, мисля че дават прилични цени.
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

За тази бройка мога да сваля до 0,10 лв. на бройка...
Ако запалките са от теб ако са от нас може да помислим. Понеже от поста ми се стори че желаеш само печата и запалките са твои но ако са от нас и изберем някой изгоден модел може би общо цената ще те устройва повече. Ако имаш интерес пиши :)
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Ами... понеже и най-ниската оферта която ми дадоха - 8 стотинки
/ щото не става дума точно за запалки а за десет пъти по-голям предмет и трябва да се поставя на ръка един по един /
не ме устрои - мисля че реших проблема кардинално като си поръчах един лазарен гравир ли граватор ли как му викате.
и сега ще си гравирам - какво да правя :)

Хем ще убия няколко дена и ще ми е забавно хем ще си имам устройство - хем ще си свърша работа.
Само да пристигне и почвам :)
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Ами... понеже и най-ниската оферта която ми дадоха - 8 стотинки
/ щото не става дума точно за запалки а за десет пъти по-голям предмет и трябва да се поставя на ръка един по един /
не ме устрои - мисля че реших проблема кардинално като си поръчах един лазарен гравир ли граватор ли как му викате.
и сега ще си гравирам - какво да правя :)

Хем ще убия няколко дена и ще ми е забавно хем ще си имам устройство - хем ще си свърша работа.
Само да пристигне и почвам :)

като го пробваш сподели как е :)
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Амуне, шапка ти свалям, явно че си човек с голям замах. Реши да се изръсиш няколко хиляди долара за лазерен гравир, защото имаш една поръчка за едноцветен надпис върху пластмаса! Евала, братче, ти сигурно като ти си припие мляко, направо отиваш и си купуваш една крава или цяла кравеферма:D
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Амоун-а е богаташче , харчи си спокойно паричките и хич няма криза за него ахаха днешно време салоните му носят бая пачки май :) няма лошо, дано тройно да му се увеличат печалбите :)
 
От: Някой да се занимава с печат върху сувенири ?

Нещо не сте разбрали ми се струва...


какви хиляди?
на хиляди се продават в българия щото тука е извратено разбирането за надценка.

уред който тук струва 4500 лева

може да се намери и за 1000 долара.

ето една оферта 10 стотинки за ситопечат?
обяснете ми - КОЕ МАМКА МУ СТРУВА 10 СТОТИНКИ?

мастилото ли ? машината е скъпа и трябва да се избие опт десет клиента?
цените си труда високо ли какво ?

Ами близко е до акъла - 10 x 20 000
са 2000 лева - за тия пари мога да си купя машината и 5 туби мастило и да си ги направя сам - ще вложа малко труд и ще си имам
и краиния продукт и машината!
и няма да обикалям и да търся като ми се наложи
просто дай като не разбираме от нещо и някой да ни резне главата?

ебах тоя капитализъм скапан...


да купили са скъпа техника- набиутали са се преди някоя друга година и трябва да се избива - ама аз не съм виновен...


за етикети примерно ми сикат по 2-3 ст. на бройка.. ок
ама аз искам огромно количество
за различни продукти...
за 2-3 ст. на бройка що да не си купя един принтер за етикети ? 200 лева?
ама ще си печатам когато каквито еткети искам.


Ако крайния продукт струва 2 000 лева
а машината струва 20 000 лева
няма да я купя


та тук всякакви коментари за размах и за богаташчета са излишни според мен.
Просто си правя сметката как ми е най-изгодно

Нямаше да ми се налага да си купувам уреди и да се уча да работя с тях - ако някой можеше да вкара една оферта нормална дева!
Ама на пусата лакомия за голяма и бърза печалба...

Така или иначе трябва да ги дам тези пари за етикети - защо да не ги дам за етикети и като бонус да ми останат машините подарък :)
 

Горе