Някой знае ли как да се свържа

user1917

New Member
Здравейте, някой има ли представа как мога да се свържа със някой от "Анархистите".? Цанов беше направил клип за тях. Благодаря предварително ако някой се отзове!
 
Имам контакт на един от тях, но не знам дали отговаря там все още. Ако искаш пиши на ЛС, за да не става публично достояние. Преди около 7 месеца ми бяха хакнали Инстаграм страница със около 13 000 последователи и успя да ми я върне.
 
Здравейте, някой има ли представа как мога да се свържа със някой от "Анархистите".? Цанов беше направил клип за тях. Благодаря предварително ако някой се отзове!
Ако някой знае как нека пише и на мен. Благодаря предварително !
 
Има човек ,който ме заплашва и изнудва Искам да ми помогнат като изтрият файловете който има заплахите са ужасни
Къде са тези файлове? Това си е за някой орган според мен, особено часта със заплахите.
 
Нема как да се свържеш с тях.

Те ше се свържат с тебe (ако решат че им требаш).
 
Последно редактирано:
С колко ли ще я скамнат до няколко дни?
Нема как да се свържеш с тях.

Те ше се свържат с тебe (ако решат че им требаш).

Давам и най-много 2 дни, преди да се оплаче, че някой я е измамил с 50-100лв, за 'хакерски услуги'.
 
Много интересно. Някой има ли познат от анонимните, наистина. Звучи интересно да си в тази организация. Има Страница във фейса, но мисля, че не са истинските. Не съм много сигурен де:

 
Има човек ,който ме заплашва и изнудва Искам да ми помогнат като изтрият файловете който има заплахите са ужасни
Качен ли е материала вече някъде? Поне да видим заслужава ли си.
 

Горе