Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

CHILIEV

Member
Здравейте. Някой използвал ли е партньорската програма на shopping.bg? Чета в споразумението, че процента варира в голям диапазон, но за сметка на това нямат минимална сума за изплащане.

Какво ще кажете?
Някой има ли лични наблюдения?
Можете ли да препоръчате подобна партньорска програма (по възможност изпробвана) за БГ пазара.
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Стой далече от български онлайн магазини било като купувач било като партньор

Тези нещастници продават стоките с минимум 100-150% надценка, само ИДИОТ може да си купи нещо от тях

Някога бях партньор на американски и английски секс шопове и сравнявах цените на артикулите които рекламирах в сайта си с тези на 4-5 български магазина

Няма такава простотия бате един модел Strapon който струва 14-15 долара или 10.90 пауна тук всички родни пишман бизнесмени го продават за минимум 69-72 лева.
Една кукла от 17-18 долара тук не пада под 80 лева дори съм срещал същия модел и за над 100

PS

Да не се засягат всички може да има и някои осъзнали си но това беше положението преди 2 години
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Благодаря за съвета.
Все пак ще ми трябва подобна програма понеже трябва да имам такава функционалност. Няма да е основен източник на приходи, просто като допълнение.
Все пак ако някой може да препоръча - добре дошло ;)
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Незнам за shopping.bg, но аз ползвам афилиейт програмата на spy.bg, печелиш 10% от всяка поръчка, минималната сума за изплащане е 30 лева.
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Ако имаш въпроси относно афилиейт програмата на http://spy.bg/ пиши тук или на ЛС.
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Благодаря. Първо за теб (spy) се сетих като се размислих за афилейт, но нишата на сайта е коренно различна. Насочено е по-скоро към туризъм, забавление и т.н. и искам да предлагам такива стоки. Туристическо обурудване, екипировка, принадлежности и аксесоари, разни забавни неща ;)
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Със нещата които предлагаме може да стане повече от забавно, как да не са забавни ...хахахаха. Виж това, че нишата ти е друга вече е по-разбираемо :)

Успех в начинанието
 
От: Някой използвал ли е партньорската програма а шоппинг.бг ?

Да де... "забавно" не беше точно определение, но разбираш какво имам предвид. Мерси :)
 

Горе