Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Здравейте, колеги, интересувам се дали някой колега от форума притежава онлайн магазин за реплики на известните марки слънчеви очила където да има качествени ментаци на ray ban, hugo boss или vogue
Ако има такъв нека се свърже с мен на лично :)
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Първо кажи защо питаш
тогава очаквай някой сериозен да ти пише
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Аз пък търся вносител на контактни лещи от серията bausch and lomb, biofinity и др.
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Аз пък търся производител на такива реплики - по-точно в кой китайски сайт мога да намеря такива очила - имитации на изброените марки...
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Трябва ми за да закупя определено количество от тези марки :)
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

По повод закупуването от китайски сайт-още повече от производител-това е супер глупост!Аз внасям от Китай-съвсем други неща -имам много силно мои хора там(и китайци и българи) и се случва да ме прецакат-а за един новобранец-НЕ МИ СЕ МИСЛИ!!!
Първо-за да купиш от производител там-ще те накарат да вземеш такова количество,че ще ти падне шапката!
А ако ползваш китайски сайтове-там ще те набутат (90% съм сигурен)!
Най-добре е групаж,но пак трябва да знаеш какво ти трябва!!!
А най-добре е да пазаруваш от БГ!За летните си обекти продавам слънчеви очила-мога да ти кажа от къде има качествени и евтини очила-склада е в Бургас!
И...уважение към всеки,но изрази от рода-"ДА ПАЗАРУВМ ОТ КИТАЙСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ"- са много смешни!Просто там изискванията за количества са огромни!!!
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

По повод закупуването от китайски сайт-още повече от производител-това е супер глупост!Аз внасям от Китай-съвсем други неща -имам много силно мои хора там(и китайци и българи) и се случва да ме прецакат-а за един новобранец-НЕ МИ СЕ МИСЛИ!!!
Първо-за да купиш от производител там-ще те накарат да вземеш такова количество,че ще ти падне шапката!
А ако ползваш китайски сайтове-там ще те набутат (90% съм сигурен)!
Най-добре е групаж,но пак трябва да знаеш какво ти трябва!!!
А най-добре е да пазаруваш от БГ!За летните си обекти продавам слънчеви очила-мога да ти кажа от къде има качествени и евтини очила-склада е в Бургас!
И...уважение към всеки,но изрази от рода-"ДА ПАЗАРУВМ ОТ КИТАЙСКИ ПРОИЗВОДИТЕЛ"- са много смешни!Просто там изискванията за количества са огромни!!!

Китайците примерно ми предлагат един чифт Рей-бан за 7лв. на дребно. Това е от китайските сайтове. Ти каква цена предлагаш за 1 чифт на дребно пак за същата марка?

П.П. Идеята ми е не да се заяждам, а да получа реална информация. Защото ако при теб примерно е по-изгодно, да пазарувам от теб.
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

И аз не се заяждам-аз самият не продавам очила на едро-щети кажа от къде
AdamWatche!От китайците ще получиш счупени или други видове-не тези,които искаш!!Не искам да продавам нещо китайско тук на някого-просто обяснявам-защото китайците от години ни смятат за аборигени и просто им е в кръвта да лъжат!
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Китайците и арабите в по-голямата си част са пълни боклуци, така че внимавай. Може да потърсиш в продавалник и да попиташ за цени на едро или да скочиш до илиенци. Не е изключено да ти извадят изпод рафта ментаци на известни марки. Хич и не се пробвай да внасяш, като изключим нещата които изброи колегата по горе, може и проблем да ти направят че са реплики.
 
От: Някой колега, който да притежава магазин за очила ?

Аз внасям от Франция оригинални аутлет модели. Ако си харесаш нещо от сайта в подписа ми, мога да ти дам добри цени.
 

Горе