Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

fena01

Active Member
Здравейте.
Ако някой се занимава, ще съм благодарен да ми помогне.
Решил съм да си вземам Телефон, и си търся нещо дето върви на андроид.
Въпроса е , че нямам много пари, и ако може да и предпложите нещо до 100-150 лева, ако има такъв вариант въобще.
Поздрави.
 
Втора - трета - пета ръка? Защо не потърсиш, за нов телефон малко ми се чинят парите.
 
потърси си втора ръка ZTE Blade a.k.a. Globul Z3, Orange San Francisco, Делл (май са най здрави във версията за англия сан фанциско)

Телефона е маняшки за тези пари е някъде 800х480 капацитив тъч екран 512 рам Адрено 200 600мхз процесор старичък е ама бие здраво телефоните то този ценови клас
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Намери това в нета i9220/N8000 Smart Phone Android 4.0 OS MTK6575 1.0GHz 3G TV GPS WiFi 5.0 Inch
с вграден Дипиес Тж аналог голям екран.
155$ започва цената, с този процесор скайпа с камера работи. Това е най-доброто за тези пари, ако ти е голям има и 4 инчови със същия процесор.
Щом компания като Леново го слагат на техните значи е добър.
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

LG Optimus L3 E400 - този смартфон с програма на Глобул излиза около 160 лв.

Дизайн: Touch Screen, Процесорни ядра: 1, Скорост на процесора: 800 Mhz, RAM: 384 MB, Вътрешна памет: 1024 MB, Слот за карта: Да, Тип карта памет: microSD (max. 32 GB), Операционна система: Android, Java ......
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Евтиното излиза скъпо. Пусни кранчето и вземи едно Галакси С2 на Самсунг. Не скачай на третият ! В ход на еволюцията, от цялата поредица Н серия симбиан, скочих на това и скоро няма да мога да се разделя с него. Инвестицията е добра, ако се занимаваш с проджби - имаш най-добрата камера в лицето на този телефон (добра снимка - добра реклама) вградената памет ти спестява главоболията с избора на външна памет (СД карти), процесора е супер, батерията държи колкото си иска. Голям диспей за лесно и бързо писане. Много думи мога да изкажа от лични наблюдения. Ако го ползваш за работа - те ти върне парите бързо.
По добре въднъж на година - две хилядарка, отколкото излишно пропиляно време и главоболия с ползвани телефони.
+ това получаваш гаранция, възможност за допълнителна застраховка
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Искам нещо евтино, и по възможност втора ръка, за да експериментирам със него. Операционни системи, приложения и етц.
Ако взема нещо ново, и в момента който сменя андроида, и отпада застраховки и всичко, и само дето съм дал 50-60 лева отгоре, че е нов със застаховка.
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Те хората са създали всичко, с четенето ще избегнеш ескпериментите. Както е казал един стар мембър от тази общност - "Умните се учат от грешките на другите" ,
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Най-доброто решение е да вземеш някой на изплащане при подновяване на договор. Аз взех вече 3 така през последните месеци и всички са доволни за мижавите 15-20 лева не месец, като при това са нови модели и с актуални операционни системи, процесори, РАМ, и всичко за което се сетиш. Защо да даваш 150 лева за нещо което реално вече не струва и 20 лева ;), технологиите се развиват на часове, не на месеци ....
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Най-доброто решение е да вземеш някой на изплащане при подновяване на договор. Аз взех вече 3 така през последните месеци и всички са доволни за мижавите 15-20 лева не месец, като при това са нови модели и с актуални операционни системи, процесори, РАМ, и всичко за което се сетиш...
Тоя начин на мислене може да докара и Доналд Тръмп до просешка тояга.
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Що бе, обзалагам се, че Иво е милионерче :lol:
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Както казват и другите Blade( Orange San Francisco) e идеален вариант, ще го намериш по форуми за 150-170 лева в доста добро състояние. Аз карам със Бладе2 (Zte Crescent, T- mobile vivacity) и съм много доволен(само дето прилича на айфой :( )
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Аз би събрал малко повечко парички и тогава бих взел нещо по-добро. Аз съм с HTC EVO 3D. В момента е евтин а машинката е изключително добра.
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Аз би събрал малко повечко парички и тогава бих взел нещо по-добро.
Не е добър съвет и това.

Щом се налага да се "събират парички" и е за телефон, значи каузата поначало е глупава и супернеефективна.
Ако нямаш пари кеш, дето да дадеш без да счупиш банката, не си купуваш телефон.
Купуваш си хляб, дрехи, плащаш сметки. Ако останат - инвестираш в активи.

Изключение: ако си Андроид девелъпър и такъв телефон би представлявал актив.
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Не е добър съвет и това.

Щом се налага да се "събират парички" и е за телефон, значи каузата поначало е глупава и супернеефективна.
Ако нямаш пари кеш, дето да дадеш без да счупиш банката, не си купуваш телефон.
Купуваш си хляб, дрехи, плащаш сметки. Ако останат - инвестираш в активи.

Изключение: ако си Андроид девелъпър и такъв телефон би представлявал актив.

Хайде пак на cartoon клипчетата с акълдаващи:)
[video=youtube;m8HXBqidSI4]https://www.youtube.com/watch?v=m8HXBqidSI4&feature=plcp[/video]
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Човека иска да не дава пари накуп, защо да не е добро решение да си вземеш хубав телефон без да се товариш с примерно 500-600 лева наведнъж. Дадох вариант, който няма да го натовари, но пък ще може да си вземе сносен "нов" телефон. Какво общо има Доналд Тръмп с мижавата покупка на един телефон?
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Най-доброто решение е да вземеш някой на изплащане при подновяване на договор. Аз взех вече 3 така през последните месеци и всички са доволни за мижавите 15-20 лева не месец, като при това са нови модели и с актуални операционни системи, процесори, РАМ, и всичко за което се сетиш. Защо да даваш 150 лева за нещо което реално вече не струва и 20 лева ;), технологиите се развиват на часове, не на месеци ....

Туй ако е на Глобул да знаеш, че си се минал много здраво да вземеш телефон при подновяване. :wink:
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Waldes,
много интересно клипче, преписах си няколко неща в дневника (тефтерчето).
Благодарско
 
От: Някой може ли да ми предложи Андроид Телефон.

Ако си търсиш нещо втора ръка за тези пари, мога да ти предложа Xperia X8 - не е особено претенциозен телефон, но пък си има всичко основно - Wi-Fi, GPS, К-та памет, 600Mhz процесор итн. А пък и на Андроида като сложиш 1-2 приложения - Skype, Winamp и едно офис пакетче си става достоен заместник на компютъра, поне в случаите, когато си надалече и нямаш лаптоп под ръка. Единствените минуси са лошата камера, която няма приближаване и авто фокус и може би, че след време ще започне малко да се бави като се натовари,заради малкото рам. Иначе за парите си е просто убиец. Преди 1 година го взех първа ръка, апарат без договор за 330лв, мисля, че досега трябва да му е паднала цената, а за втора ръка вече да се движи около 100-150 лева.
 

Горе