Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

blackout8

Well-Known Member
Някой може ми даде лайк, че само 1 ми трябва. След ъпдейта и правилата малко кофти го направиха ....

Благодаря предварително.
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Кажи си потребителското име там :)

Edit: Намерих те, имаш един от мен ;)
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Мерси :)

Имаш реп :)
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

и аз бих ти дал ,но не съм харесван толкова много и нямам заслуги :)
чудя се, защо изобщо промениха всичко,за мен са си били н1 и ако човек не иска да им плати ,просто няма да го направи...
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Аз също бих дал like в замяна на такъв ако не е протов правилата :)
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Аз вече се оправих, трябваха ми 3 лайка от различни хора да ме допуснат до маркет плейса, а преди съм пускал редица теми. Много куцо е това, но и те са си прави....
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Сега видях, че за дам like на някои трябва първо да получа 3 like-a така, че в момента аз не мога да върна like-а, но ще се радвам да получа от някой който вече има 3.
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Аз вече се оправих, трябваха ми 3 лайка от различни хора да ме допуснат до маркет плейса, а преди съм пускал редица теми. Много куцо е това, но и те са си прави....

Ако можеш да черпиш един лайк ще съм ти много задължен. Това с лайковете е много глупаво и изцяло направено, за да си платиш абонамент. Акаунта ми е от 2 години и имам сума ти теми отворени и съобщения и сега изведнъж не мога да го използвам. Братлета ще съм ви много благодарен ако метните по един лайк, за да ги събера 3. Акаунта ми е kacper1976. Ако аз мога да ви помогна с нещо свиркайте.
 
От: Някой може ли ми даде 1 like в DigitalPoint?

Здравейте! Някой може ли да ми даде лайк и на мен за Digital Point?
Моят акаут е theserp, a ето [link="https://forums.digitalpoint.com/threads/is-rewriting-articles-plagiarism.2669219/#post-18659904"]тук[/link] например имам мнение
 

Горе