Някой от вас използва ли приложения за блокиране на социални медии извън работно време?

meber

New Member
Социалните медии бяха чудесен начин за популяризиране на моя бизнес през годините, но това винаги си струваше. Просто, когато използвам социални медии за бизнес, се боря да се отдръпна от тях, когато не е необходимо да съм в тях. Изградих лош навик просто безсмислено да превъртам и включвам цял ден.

Някой има ли препоръки относно приложения за производителност, които могат да блокират приложения за социални медии на телефона ми за определени часове от деня?

Ако вие самият използвате такива приложения, как ги настройвате за себе си?

Благодаря!
 
Аз не използвам приложенията на социалните мрежи и медии на телефона, съответно нямам грижи с гореспоменатите проблеми. Ако ми се налага ползвам браузърът за достъп по много причини.

Апликациите за които съм чувал но никога не съм пробвал са AppBlock , Stay focused app и други
 
Това съм го виждал само на работните места, на служебните компютри, които ги забраняваха, единствено отдел Маркетинг имаха достъп, което бе нормално. :) В последствие, след като се ползваха и за създаване на групи с тематична насоченост, вече и съпорта се облажи. :) Ставаше лесно и просто с филтриране на ниво мрежа - с UTM. Генерално, а не на всеки да джиткаш по компа. Но честно казано е изцяло до самоконтрол, а не толкова да се самоблокваш.

П.П: Ботовете са станали доста добри. :D
 
Това съм го виждал само на работните места, на служебните компютри, които ги забраняваха, единствено отдел Маркетинг имаха достъп, което бе нормално. :) В последствие, след като се ползваха и за създаване на групи с тематична насоченост, вече и съпорта се облажи. :) Ставаше лесно и просто с филтриране на ниво мрежа - с UTM. Генерално, а не на всеки да джиткаш по компа. Но честно казано е изцяло до самоконтрол, а не толкова да се самоблокваш.

П.П: Ботовете са станали доста добри. :D
Кое му е доброто? Докато не почне да отговаря не ми го хвали :D
 
Кое му е доброто? Докато не почне да отговаря не ми го хвали :D
Хахаха, няма още тази дарба. :D Но определено скоро ще ги различаваме само по странните никове, ще видиш. Аз така бих го написал иначе бота - пусне тема и после отговори на най-релеватния до неговия пост коментар, и след 2-3 поста, си плеска линка. Чиста работа, релевантна тема, която се разгръща и неговия линк в нея. Това ще сложи ново еволюционно ниво в линк билдинга.
 
Социалните медии бяха чудесен начин за популяризиране на моя бизнес през годините, но това винаги си струваше. Просто, когато използвам социални медии за бизнес, се боря да се отдръпна от тях, когато не е необходимо да съм в тях. Изградих лош навик просто безсмислено да превъртам и включвам цял ден.

Някой има ли препоръки относно приложения за производителност, които могат да блокират приложения за социални медии на телефона ми за определени часове от деня?

Ако вие самият използвате такива приложения, как ги настройвате за себе си?

Благодаря!
Screenshot_20231116-100514_One UI Home.jpg
 
Социалните медии бяха чудесен начин за популяризиране на моя бизнес през годините, но това винаги си струваше. Просто, когато използвам социални медии за бизнес, се боря да се отдръпна от тях, когато не е необходимо да съм в тях. Изградих лош навик просто безсмислено да превъртам и включвам цял ден.

Някой има ли препоръки относно приложения за производителност, които могат да блокират приложения за социални медии на телефона ми за определени часове от деня?

Ако вие самият използвате такива приложения, как ги настройвате за себе си?

Благодаря!
i got this... https://100001.onl/
 

Горе