Някой ползвал ли е affiliates eSky

wood

Well-Known Member
Колеги, някой ползвал ли е партньорската програма на eSky, и по точно тяхната програма през tradedoubler.com.
Качил съм на сайта формата им за търсене за седмица имам над 480 търсения през формата им и нищо. В акаунта на tradedoubler.com кликовете се отчитат,
инсталирах си heat map и виждам реални кликове и търсения. Но нещо не е реално от близо 500 клика една продажба да няма.
Ако някой ги е използвал ще съм благодарен да сподели.
 
Аз лично нямам опит, но доста спам получавам от тях, а само една регистрация съм си правил за билети. Иначе аз на твое място бих направил един тест. Мини през твоя афф. линк, направи поръчка и виж. За жалост сигурно ще ти струва нещо този тест. Но и аз лично го намирам за странно да няма конверсия при такъв набор от кликове.
 
tradedoubler.com.
По принцип партньорите са им много смотани :)

партньорската програма на eSky
  • Първото впечатление, като се кликне на афф линка директно от подписа ти е че сайта не е сейф. Мини линка през битлу, за да не дава това предупреждение, докато пренасочи
www2.esky.bg.png

  • Второ, когато правиш резервация през eSky, това за застраховката отблъсква много силно и кара клиента да се откаже

2.png

  • Трето: Цената

Резервирам двупосочен полет София - Лутън ЮК.
Занимаване на 19 януари и връщане на 23-ти.

През сайта на Wizzair ще ми излизе 82.80лв.

сайта на wizzair.png


През сайта eSky ще ми излезе 150лв за същия полет.

esky.bg.png



Отделно Wizzair ме галят с допълнителна отстъпка от 15.18лв. Но дори да не беше тя, разликата в цената е сериозна.

НЕ БИХ ПОРЪЧАЛ ПРЕЗ eSky в случая
 
Е благодаря колеги, сега ги разкарах...
Пак се върнах на aviasale, там поне преди на 25-30 клика имах по една продажба. Пък и сега след поста на partytime
проверих и цените и при aviasale цените са по надолу от eSky.
 
Да те питам тази ниша ли търсиш или търсиш и нещо друго?
Отдавна възнамерявам да пусна една афилиейт система към един онлайн магазин за детски дрехи, но незнам какъв ти е сайта .. бих ти предложил хубав процент..
 

Горе