Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Вече плащаме само на клик и цената е 5 ст. Регистрация на издадетели е възстановена.
 
От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Вече плащаме само на клик и цената е 5 ст. Регистрация на издадетели е възстановена.

Не знам какво плащате, но с колегата си направихме експеримент. По едно време имахме 8 клика, после станаха 6 ??? После за доста време почти нямаше ... Въртите некви мегамизерни далавери ... Не исках да го казвам, защото винаги съм заставал зад всички български мрежи, но вие наистина прекалихте и аз честно казано ви нямам вече никакво доверие.
 
От: От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Не знам какво плащате, но с колегата си направихме експеримент. По едно време имахме 8 клика, после станаха 6 ??? После за доста време почти нямаше ... Въртите некви мегамизерни далавери ... Не исках да го казвам, защото винаги съм заставал зад всички български мрежи, но вие наистина прекалихте и аз честно казано ви нямам вече никакво доверие.
И като кой си бил регистриран? Ако са били фалшиви кликовете е напълно възможно да са ти намалени средствата, но не и броя на кликовете, нещо не ми се връзва.
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Те фалираха.
Когато ги отвориш:

Поради множество грешки в скрипта спираме дейността на Adbulgaria. Всички суми спечелени от издателите ще бъдат изплатени до 5и февруари. Молим всички издатели които не са въвели номерата на банковите си сметки да го направят до тази дата
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Те фалираха.
Когато ги отвориш:

Поради множество грешки в скрипта спираме дейността на adbulgaria. Всички суми спечелени от издателите ще бъдат изплатени до 5и февруари. Молим всички издатели които не са въвели номерата на банковите си сметки да го направят до тази дата
Жалко, че така стана...
Дано поне наистина бъдат изплатени спечелените суми на издателите (каквито и да са те)
 
От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Жалко, че така стана...
Дано поне наистина бъдат изплатени спечелените суми на издателите (каквито и да са те)
Ако си беше проверил сметката щеше да видиш че сме изплатили и малкото пари.
 
От: От: От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Ако си беше проверил сметката щеше да видиш че сме изплатили и малкото пари.
Съжалявам, закъсняло е отчитането в онлайн банкирането...
Благодаря, въпреки грубото отношение.
Успех!
 
От: Някой пробвал ли е AdBulgaria.com?

Поради множество грешки в скрипта спираме дейността на Adbulgaria. Всички суми спечелени от издателите ще бъдат изплатени до 5и февруари. Молим всички издатели които не са въвели номерата на банковите си сметки да го направят до тази дата

Бих добавил поради множеството лъжи в кликовете и пълното им омазване няма смисъл изобщо да се захващате с подобна дейност!

Ето че се оказа, че не е толкова лесно да се направи подобна система на Гугъл, както си мислят доста от хората в БГ. Нормално е да се стигне до тук, когато се използва един готов скрипт, скалъпен набързо.

Между другото, поздравявам те superlud за смелостта да направиш нещо подобно, не всеки има топки да се пробва, но според мен за да се получи нещо хубаво е нужно да се разполага и с достатъчни силен финансов гръб, за да не се спънеш още при първия проблем.
 

Горе