Някой пробвал ли е ADV.bg

AdSenser

Member
Здравейте, на мен все ми излиза "късметът" да питам за нови програми, миналия път не потръгна с AdBulgaria.com, нито се развива и Buladvert.com ... днес попаднах на нова програма, наречена ADV.bg, чиито банери забелязах в GepiMe.com. Добре е, че използват собствен сървър (това е надеждно), но за всичко останало... пробвах регистрация с два различни имейли, не получих нищо, някой от вас успял ли е да се закачи, някакви отзиви? Иначе май ще работят с доста от големите сайтове... (ако може да се вярва на написаното)
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

По колко е на клик? Коя поща използваш, защото при мен не дойде нищо като потвърждение... но изредих няколко сайта в полето за сайт, може би затова...
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Всичко съм поставил, пробвах и с имейл към моя сайт, и с mail.ru, но не става... както и да е, нека си попълнят малко общи условия, координати и т.н., и тогава пак ще се занимавам :)
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Ако някой от Вас има възможност да ги проучи и да види как върви тази програма, за да може и другите да вземат решение дали да я използват. Ако има представител и на сата програма тук във форма, може да даде повече разяснение около нея.

Сайтът им не изглежда да е завършен на 100%, но явно екипа им го прави в движение, с настройването на системата, трупането на материали (маркетинг), тестване и други такива дейности свързани с разработката и пускането.

Продължавайте с разискването, аз ако науча повече, ще дам повече инфо.
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

go6o78, само да те попитам, след регистрацията веднага ли получи автоматично генерирано съобщение, или те одобриха ръчно и после получи имейл?
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Дано имат хубаво бъдеще
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

[FONT=&quot]Няма да е лошо да има реална конкуренция на изито. Та малко да ги постреснат . Въпреки че бъдещето на тази новата програма не го виждам. Дано да не съм прав[/FONT]
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

пощата в абв изстрелва писмото на адв директно в спам - може би заради това не си получил писма ?

а за изитрейдър нямам думи ?
някой може л ида м икаже защо сайтове с 500 посещения са във вис групата а моя с 3000 е на общ оборот ? питах ги те ми се направиха на хитри с изречението - добавили сме ви там защото има повече реклами ... да повече ама по 4 стотинчици :) - аз имам деца да храня жена тя иска нова вила кола ... почивка на майната си ... как я мислите тая работа :)
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Сега се регистрирах и пише че ми е пратен email, а няма нищо в пощата ми. На gmail съм, явно имат проблем с пращането на писмата.
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

получих писмото им автоматично всичко стана автоматично и одобрението на сайт и всичко .. даже и кода им сложих ама не излиза нищо дори и празен квадрат
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

незнам но на gmail да не си получавам съобщението за активация, за мен това е несериозна работа
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

Някой знае ли как и кога става тегленето
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

нензам кое как е обаче днес поглеждам банера им се върти и даже направил 1.50 лв :) от вчера по някое време е тръгнал
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

нензам кое как е обаче днес поглеждам банера им се върти и даже направил 1.50 лв :) от вчера по някое време е тръгнал

Това за колко клика?
 
От: Някой пробвал ли е ADV.bg

импресии 3502 уникални клика 36 общо кликове 43 - цена 1.80 лв

отмерва уникални кликове и общо :) това не го бях виждал досега
банера е 300 на 250 и върти нонстоп асл.бг
 

Горе