Някой работили с shareasale.com?

westside

Active Member
Досега 2-3 години бях при webgains.com искам да опитам с shareasale.com . Накой ще се осмели да сподели нещо за тях.



При webgains имах няколко отхвърлени поръчки и това породи съмнения в мен, или като ме видят че съм от Бг и почват номерата. понеже и това го има локейшъна

Значи имам един сайт правен datafeedr там има долу-горе продажби. Имам и 2 правени с друпал там нищо за 2 години а има посещения. Най вероятно понеже знаят че datafeedr се следи или има по добро тракване. Йзглежда не реално едни същи посещения на единия сайт има някой друга продажба на друпалския сайт нищо.

Коректни ли са shareasale това ме интересува искам да пробвам при тях? Би било добре , ако някой е работи и с двете мрежи да сподели
 
Re: От: Някой работили с shareasale.com?

Мерси, токуощо пуснах едно търсене и се оказа http://mthink.com/top-20-affiliate-networks-2015/ че са 7 -ми а webgains -a накрая ;(

Чак се учудвам, че са 7-ми мислех, че са някъде в топ 5. Явно и класацията е толкова правена от някой с опит. :)
 
Аз се опитвам да работя с тях от 1 година. Отскоро имам посещения в сайта. Според google analytics около 390 но shareasale не ми е отразил никакъв клик. Във google analytics съм сложил филтър да не отразява влизания от мои IP - та.
Ще се радвам ако някой има по-голям опит да сподели тук.
 

Горе