Някой работил ли е с merkandi.bg?

hristo.iliev

Active Member
Трябват ми складове в Европа, които предлагат стока на едро от определена марка. Виждам, че има доста в сайта им, но дали предлаганата информация е актуална? Бих платил за по-високия им план, но дали са достоверни складовете, които ги има в каталога им като “проверени”? Вобще мога ли да се доверя?

Благодаря предварително.
 
Трябват ми складове в Европа, които предлагат стока на едро от определена марка. Виждам, че има доста в сайта им, но дали предлаганата информация е актуална? Бих платил за по-високия им план, но дали са достоверни складовете, които ги има в каталога им като “проверени”? Вобще мога ли да се доверя?

Благодаря предварително.
аз само като видях че се предлага стока от Турция , незнам какви документи ще ти дадат за тези марки, всичко от Турция е без документи и при една проверка как ще докажеш произход??
 
аз само като видях че се предлага стока от Турция , незнам какви документи ще ти дадат за тези марки, всичко от Турция е без документи и при една проверка как ще докажеш произход??
Нещата от Турция ги изключвам. Има уж някакви дистрибутори от Полша…
 
Има читави дистрибутори от Европа. Ако има желаещи, можем да закупим пакета им в комбина. Няколко колеги да имаме достъп до един акаунт и всеки да си гледа информацията за неговата ниша.

П.П. Мерканди не издават директно фактури. Те само предоставят контакти на търговци. Търговците издават фактури.
 
Има читави дистрибутори от Европа. Ако има желаещи, можем да закупим пакета им в комбина. Няколко колеги да имаме достъп до един акаунт и всеки да си гледа информацията за неговата ниша.

П.П. Мерканди не издават директно фактури. Те само предоставят контакти на търговци. Търговците издават фактури.
Не бих се доверил на такива :)
 
Има читави дистрибутори от Европа. Ако има желаещи, можем да закупим пакета им в комбина. Няколко колеги да имаме достъп до един акаунт и всеки да си гледа информацията за неговата ниша.

П.П. Мерканди не издават директно фактури. Те само предоставят контакти на търговци. Търговците издават фактури.
Аз също съм “за” да сформираме такава група и да закупим за общ акаунт. Ти работил ли си преди с тях? Не намирам никъде отзиви…
 
Може ли за името си да имаш само себе си и форума. Иначе имат:

"Над 45 хиляди доволни потребители"

Къде ги бе? Никой ли не ги е похвалил някъде. Странна работа. Кварталната месарница отвори преди 4 месеца и вече като и напишеш името излиза в мрежата. :)

2008 - 2022 Merkandi

:oops::oops::oops::oops::oops::oops:


Имат, ако са едно и също. Най-вероятно са, но защо има .bg и merkandi.com/?hl=bg ?
 
За мен лично си заслужава абонамента. Неведнъж съм купувал изгодни лотове от там. Standart Account е 150 евро. Ако влезем трима по 50 евро си е сделка.
 
За мен лично си заслужава абонамента. Неведнъж съм купувал изгодни лотове от там. Standart Account е 150 евро. Ако влезем трима по 50 евро си е сделка.
Още един да намерим да се включи и го правим, колега.
 
Мисля, че ще излезе по 100тина лева на година, ако сме трима. Колегата да каже, че е по-запознат, кой план е най-добре.
 
Аз съм съгласен, оставете ми контакти на лично да се доразберем или на 0895 112 309.


П.С. Ще бъда благодарен, ако има някой с опит, да сподели мнение :)
 
Здравейте,

Аз също имам интерес към Мерканди и съм навит да се включа към общ абонамент. Видях също, че има Premium за 189€, което разделено на 3-4 човека ще бъде почти толкова евтино, колкото и стандартният план.

Има ли възможност да се включа към общ абонамент? :)
 
Ще направя вайбър група, ако искате да пробваме. Пишете на лично телефон. Аз все пак бих искал да чуя и някой, който е ползвал услугите им.
 
И аз имам желание да се включа. Моля пратете информация
Ще направя вайбър група, ако искате да пробваме. Пишете на лично телефон. Аз все пак бих искал да чуя и някой, който е ползвал услугите им.
И аз имам желание да се включа ако имате група за Мерканди. Пратете инфо за групата във Вайбър и как да се присъединя.
 
Ще направя вайбър група, ако искате да пробваме. Пишете на лично телефон. Аз все пак бих искал да чуя и някой, който е ползвал услугите им.
Здрасти! Би ли ме добавил във Вайбър групата
 
Последно редактирано:
Здравейте , ако има такава сформирана група , може ли и аз да се присъединя? :)
 

Горе