Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

pa_lta

Well-Known Member
Трябва ми партньор от посочените градове (може и от другаде - това не е задължително условие, но е желателно) с поне малко свободно време да изкараме няколко хилки в паундове... месечно (разбира се, че законно).
Въпросният колега е хубаво да има собствен бизнес, а не да се занимава само с глупости - т.е. основни познания по бизнес етика и работа с клиенти и контрагенти, базови икономически, търговски и маркетингови познания.
Наличие на свободен и/или оборотен капитал от поне 2-5 хилки лв.
С няколко думи това е. Повече инфо на Скайп, Вайбър или по тел. Ако имате интерес изпратете ЛС или директно драснете на Скайпа, който е вързан към профила ми.

П.П.Причината да търся партньор е, че аз не съм в БГ, а доста неща вече имат нужда от човек на място. Веднъж стиковани нещата с производителите - после няма да е необходимо почти никакво разкарване от Ваша страна.
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

За София, ако с нещо мога да ти помогна драскай в скайпа ;)
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

Да уточня 2 неща предвид запитвания от колеги:
1. Участието с пари не е задължително условие - искам да е така, за да сте обвързани с нещата, а не да ви е по върха на бекинажа кво ще се случи, но ако не намеря идеалния партньор - има и такъв вариант, т.е. да се занимавате и вместо инвестиция да ви плащам за това.
2. Времево, ще е необходимо евентуално да отделяте повече време (пред компа) поне докато се поразвият нещата - не е задължително условие.

П.П. Независимо колко сте сериозни, ако не ми говори нищо ника ви тук и/или сте пресни, ще се въздържа от споделяне на инфо.
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

Пиши ми на лично с някакви подробности, пък да видим какво може да излезе :) Освен, ако не желаеш да се въздържиш, разбира се.
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

стана ми любопитно, но вероятно ника ми няма да ти говори нищо... ако решиш пиши на лично.
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

Ами ти ще пишеш като решиш :)
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

А съм писал, ама ти тоя скайп за кво го ползваш? 8)

За нищо освен за китайците :)) Ще пусна днес и ще видя.
 
От: Някой сериозен колега от Пловдив, София или...?

Благодаря за сега на всички, които се свързаха с мен, ако някой друг има интерес - да задържи малко. До няколко дни се надявам да се разберем, ако изобщо, с кой колега ще работим.
Колегите, с които не сме се чули по Скайп, но сме си писали ЛС, ако все пак проявяват интерес да се опитат да драснат когато им е удобно. Иначе вече имам 2-ма, с които имаме някакви допирни точки и следващите дни ще пиша ако не се случи нищо - т.е. че все още търся или съответно ако се, че темата не е актуална.
Благодаря за вниманието.
 
Последно редактирано:

Горе