Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

seomancer

New Member
Здравейте може ли да помоля някой който има акаунт за някой такъв сайт да ми свали няколко картинки (тарележи) понеже ми трябват някакви таралежчета :confused:
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

Еми те са платени и всеки професионален дизайнер има акаутн, като на база него плаща и преработва за дадена поръчка. Но виж тук: http://www.sxc.hu/ - там са фри за ползване, но като цяло са много general и не знам дали ще намериш това, което търсиш. Очаквай някой дизайнер да ти в купи, ако има акаунт и иска. Ако не и ти може да го направиш. Не е трудно. Но добре правиш, така се прави, за да нямаш проблеми. Аз лично в темата ако мога да попитам някой колко е абнамента за такъв сайт, както и ако е възможно да ми даде ориентировачна цена за една не много сложна и елементарна снимка. Преди време беше около 1-3$, но сега не знам как вървят и по какви притерии се оценяват. ;)
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

еми то лошото до колкото разбрах е че се плаща не на картинка ами месечен абонамент и то за 2-3 картинки с таралежи не ми излиза особено рентабилно ако не намеря някой добър човечец ще си я рисувам сам :)
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

За какво ти трябва?
Допълнителни изисквания?
Бих могъл да ти подаря моя снимка на таралежче. ;)
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

Депозитфотос
В момента има специална оферта за безплатно сваляне на 5 снимки всеки ден в продължение на 1 седмица.
Цени за уеб размер на снимките от $0,5 и $1. Линка е афф
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

еми за едно лого ми трябва таралежа мислех някой с абонамент да му дам линковете на снимките само
 
От: Някой с акаунт в StockPhotos сайтове

да там има доста само сега трябва да прегледам 57 стр. и ще ти пиша на лична
 

Горе