Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

Как да стане Какво ново


  • Общо гласове
    6
Статус
Not open for further replies.

coolice

Owner
Предната версия на въбщлетин
далили сърч за не логнатите (темите от последните 24 часа) getdaily

http://www.predpriemach.com/search.php?do=getdaily&contenttype=vBForum_Post

и непрочетените теми от даден потребител в последните 10 дни от getnew
http://www.predpriemach.com/search.php?do=getnew&contenttype=vBForum_Post

В новата версия бай дефулт е заменено със така наречения активит стиим който според мен си пада леко неизползваем
http://www.predpriemach.com/activity.php

мога да го направя ръчно да е едно от двете при нас го оставих на гет дейли но в другия форум е на гет ню Въпрос е как да го направя за да ви е по удобно

недостатъците на гет ню са че се използват кукита за да прецени къде да ги отреже ако не сте логнат и който си го чисти от време на време ще му излиза съобщение че не намира теми да изпозлва гет даили с линк до него ?

та ако имате мнение изкажете го

а и още нещо при какво ново няма да излизат темите за политика за да ги видите и тях използвайте бутона new posts след като цъкнете на какво ново
attachment.php

newposts.png
 
От: Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

а и още нещо при какво ново няма да излизат темите за политика за да ги видите и тях използвайте бутона new posts след като цъкнете на какво ново
Това - защо?
 
за да не се размива форума който му се пише за политика и иска да му излизат и тези теми да цъква на подчертаното в червено бутонче един клик в повече е :)
 
Не знам, аз винаги използвам "New Posts".
Обаче много се дразня като ми излезе това:
Sorry, there are no new posts to view.

You may search for posts updated during the previous 24 hours, here

Обаче после като цъкна на "here" и ми казва - "ааа, не може, трябва да чакаш 15 секунди".
 
Не знам, аз винаги използвам "New Posts".
Обаче много се дразня като ми излезе това:


Обаче после като цъкна на "here" и ми казва - "ааа, не може, трябва да чакаш 15 секунди".

точно заради това не искам да го слагам да е основното гет ню, както казах преди беше гет деили за не логнати и гет ню за логнати където няма 15 секунди чакане като си логнат

няма начин да се направи а ти си точно случая с кукитата за който хипотетично споменах (и при мен е така)
 
От: Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

Аз съм "за" новите теми от няколко дни, защото ако например някой ден не мога да вляза във форума, след това може да "изпусна" нещо интересно. :|
 
От: Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

А не може ли да си остане така?
 
От: Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

Аз ползвам New Posts.
Така че няма да има полза от мое гласуване.
 
От: Няколко въпроса относно Какво Ново - как да го направим

Аз ползвам New Posts.
Така че няма да има полза от мое гласуване.

Същата методика използвям и аз. И аз не гласувах, поради тази причина. ;)
 
Статус
Not open for further replies.

Горе