Няколко въпроса

tigroto

Member
Здравейте , имам едно блогче в блоггер и искам да задам няколко въпроса свързани с него .

1 - Има ли някой сайт който предлага теми за блоггер без пари ?
Защото всички сайтове които намирам все са с платени теми или може да ги изтеглеш без пари но с липсващи функции , както и трябва да остане линк към създателя (в което няма нищо лошо) . Та въпроса е има ли някъде безплатни функциониращи теми .

2- Гугъл наскоро одобриха блога за адсенс та ако сменя дизайна с такъв който не е от техните предложения в платформата това би ли повлияло на решението им ?

Извинявам се за навярно тъпите въпроси но ще се радвам да ми отговорите , не съм спец (все още) . :D :D
 
Ще почна с това, че Гугъл ви харесва неговите продукти и по логика си ги толерира. Със сигурност техните темплейти са си леджит и няма да имаш проблеми, но най-вероятно няма да са така разширени като функции в сравнение с платените. Дали ще те одобрят по-лесно с техните, не смя да кажа, по-скоро ще гледат съдържание и полезност на самия блог.
 
навремето ползвах тези btemplates.com/
 
Първо благодаря и на двамата за отговорите , а сега следва и друг въпрос .
Гугъл интересува ли го какъв е трафика към сайта ми , мога ли даползвам сайтове като easyhits4u например ?
 

Горе