Няма гаранция!!!

BlackFriday

Well-Known Member
днес като се мотах по мрежата реших да си спретна малко подаръци :)
и влизам в дедито ще си купувам домейнче ...
хоп един LLL.biz охааа :)
викам да чекна за още нещо и изненада LLL.info свободно,естествено следва плащане,но уви
след 2 часа чакане да го видя в акаунта
Код:
[FONT=arial, sans serif]Dear ллллллл ллллллл,

 The following domain name registration has failed:

 ллл.инфо

 Error: :  ллл.инфо cannot register - already registered

 We will evaluate the error and retry the registration if appropriate. If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly  (allow one business day for the refund to be processed).

 Sincerely,
GoDaddy[/FONT]
и най-кориозното е че 2 пъти го платих :)
За тези които не са разбрали е че няма гаранция, когато ви светне че домейнчето е свободно
просто късмет:cry:
хубаво че не ми се случи на ллл.ком :)
 
Последно редактирано:
От: Няма гаранция!!!

днес като се мотах по мрежата реших да си спретна малко подаръци :)
и влизам в дедито ще си купувам домейнче ...
хоп един LLL.biz охааа :)
викам да чекна за още нещо и изненада LLL.info свободно,естествено следва плащане,но уви
след 2 часа чакане да го видя в акаунта
Код:
[FONT=arial, sans serif]Dear ллллллл ллллллл,

 The following domain name registration has failed:

 ллл.инфо

 Error: :  ллл.инфо cannot register - already registered

 We will evaluate the error and retry the registration if appropriate. If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly  (allow one business day for the refund to be processed).

 Sincerely,
GoDaddy[/FONT]
и най-кориозното е че 2 пъти го платих :)
За тези които не са разбрали е че няма гаранция, когато ви светне че домейнчето е свободно
просто късмет:cry:
хубаво че не ми се случи на ллл.ком :)


А парите ще ретърнат ли или чакай от умрел писмо
 
От: Няма гаранция!!!

If we are unable to successfully register the domain name, your account will be credited accordingly (allow one business day for the refund to be processed).
Надявам се да ти върнат парите :)
 
От: Няма гаранция!!!

А парите ще ретърнат ли или чакай от умрел писмо

готово: GoDaddy.com, Inc. just sent you a full refund
малко се забавиха,ама то беше неделя,явно пестят заплати за допълнителните часове :)
 
От: Няма гаранция!!!

Аз пък съм срещал май в 2 сайта немога да се сетя ся кои са точно имам си регистриран домеин и съм го срещал 2-пъти че е свободен banner2.png
 
От: Няма гаранция!!!

катчерите не спят::) така се получава щото годеди е мега бавен..хиляди реклами и т.н.
на мен ми се е случвало на 4 буквени ком много пъти..и то на домейни които можех спокойно да ги флипна за 100-200$ парчето..
връщат ги до 24 часа макс.
 

Горе