Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Изобщо не е глупав че се е оженил за азиатка! Много европейци взеха да се женят в последно време за азиатки, защото в последните години европейките нещо много се разхайтиха и освен за леглото за друго не стават. Азиатките - това са жени които си знаят мястото, до като европейката води за носа мъжа и си прави каквото си иска. Нищо лично към жените от Европа - просто имам странични наблюдения, от приятели чужденци които се ожениха за азиатки. Някои ще кажат че това са жени дето само бъркат манджи и дундуркат бебета - така е, но поне нямат ядове приятелите ми които се ожениха за такива жени! Успех му желая на пича, тарикат излезе. :wink:

Ти трябва да си ебаси меката китка, за да те води за носа жена ти... :)
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Абе в БГ още минава номера да си твърда китка ама на запад като и вържеш два шамара и оставаш бездомник :)
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Някъде ми се беше мернало инфо, че струват повече от бмв. Не знам обаче до колко е вярно.
БМВ да не е мерилото, да не стане накрая че фейса да струва 100 пъти по малко от БМВ :D
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

БМВ не е мерило но е ориентир до къде може да стигнат безумията една компания дето още няма май 10г и като актив сигурно има само някоя офис сграда да струва повече от стабилен бизнес на 100 години който на всичкото отгоре и сигурно печели повече
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Ти трябва да си ебаси меката китка, за да те води за носа жена ти... :)

Не е нужно да си мека китка за това пич. :) Познавам знаеш ли какви авери които изобщо не са меки китки, а доста нафукани пичове, помпят си мускулите на фитнес, в живота със другите мъже са доминиращи личности, но пред жените..... стават не меки китки, ами като плазмодии в ръцете им, и курвите си правят каквото искат с тях - въртят ги на пръста си, смучат им парите, и даже и ги командват, а ония мъжаги стават кротки паленца в ръцете им. В един момент се усещат и казват: "Абе тая нещо ми прави въртели, аз ходя да се потя да вадя пари като бунак, а оная зад гърба ми прави врътки и ме лъже, а аз я издържам и плащам всичките и сметки като арабин" и накрая се усеща, ама късно. Минах по този път когато се опитваха да ме водят за носа разни курви, вече не върви защото са ми прозрачни и ги усещам. За мен са като прочетен вестник. И недей да казваш голяма дума че теб не може да те води за носа жена, защото не си попадал на такива каквито аз съм попадал. Просто не се е появила жена която да ти вземе до такава степен акъла, че в един момент да забравиш кой си всъщност. Но опита и времето учат, аз имам достатъчно натрупан опит, като през мен са минали какви ли не жени, и въпреки всичко че съм на 34 години не искам да се женя, защото още не съм срещнал подходящата. Но каквото и да ти обяснявам, с времето ще разбереш много неща за жените, предполагам си млад и се готви да срещнеш всякакви артистки, които искат да им ходиш по свирката и ще се опитват да те разиграват. Само не се подлъгвай в ранни години да се бракуваш, поживей си, опознай жените що за стока и когато си убеден че си срещнал жената тогава може да се престрашиш да застанеш пред брачния олтар :)
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Абе в БГ още минава номера да си твърда китка ама на запад като и вържеш два шамара и оставаш бездомник :)

Особено в Норвегия - законите са такива, че жените имат много повече права от мъжете, и за това там има много разводи. Заради един шамар на жена се озоваваш зад решетките, и няма пуснати под гаранция и прочие, просто те осъждат и лежиш у затвора. Ако пък пребиеш жена - освен че ще лежиш в пандиза при особено строг режим, глобите са такива големи, че ще останеш действително без покрив и без кола!
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

БМВ не е мерило но е ориентир до къде може да стигнат безумията една компания дето още няма май 10г и като актив сигурно има само някоя офис сграда да струва повече от стабилен бизнес на 100 години който на всичкото отгоре и сигурно печели повече

Е така си е, само дето имат права над нематериални активи - не съм им фен, както и на репутацията, но това е работа им де чудно ми е като дойде KPMG, PricewaterhouseCoppers или Deloitte им прави независим одит, колко ли драстично ще се промени баланса им :D
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Всеки си избира за него си и ако е щастлив си заслужава, ама каква е тая грозна жена по д*******. Тази наистина е ужасна... Направо не мога да повярвам, че мъж с толкова финанси се е оженил за подобна жена. Трябва веднага да паднат акциите на фейсбук като видят какъв му е вкуса, защото както виждаме с този вкус започна да прецаква фейсбук с тези нови дизайни на профилите и страниците.... Кой знае какво ще измисли след време
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

сигурно е тактически ход, нали в китай фейсбука не го пущат, а си имат qq и иска да пробие на китайския пазар, за да има растеж, че то вече фацебук нема на къде, 1 милиард бунаци гони
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

На втората снимка изглежда добре момичето.
Пък и на първата не е толкоз зле.

Оженил се по любов човека - за завист е.

Аз не бих се оженил за провокативна сексбомба, сори.
 
Re: От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

сигурно е тактически ход, нали в китай фейсбука не го пущат, а си имат qq и иска да пробие на китайския пазар, за да има растеж, че то вече фацебук нема на къде, 1 милиард бунаци гони
Може, не е изключено. А и вече е подходил предприемчиво в тази насока като разработи във фейсбук да се търсят донори на органи. Нали мацката му е медицинска сестра, която съвсем наскоро взе дипломата си. Защо да не се развива натам, на където има възможности. Всеки би го направил. :)
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Това с търсенето на донори и фейса, ще е една голяма грешка. Е то ако бе такъв ход, нямаше 9 години да ходи с нея, щеше си барне некоя китайка ведгна след като спряха достъпа до китай
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Умните мъже си вземат добра жена за семейство и деца, а за другите работи си има други жени.

Да ми го беше казал някой преди 3-4 години това...
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

БМВ не е мерило но е ориентир до къде може да стигнат безумията една компания дето още няма май 10г и като актив сигурно има само някоя офис сграда да струва повече от стабилен бизнес на 100 години който на всичкото отгоре и сигурно печели повече

Четох, че струвал повече или колкото макдоналдс, а макдоналдса за миналата година имат печалба 5 милиарда, срещу 1 за фейса. А Макдоналдс имат и колко много материални активи ...
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Абе не мерете така че мерим картофи с краставици и после до ябълки и круши.

Защо ли ви го казвам, ами за час и малко вече Фейса изтри близо 14 милярда от капитализацията си, НАЙС А?
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Абе не мерете така че мерим картофи с краставици и после до ябълки и круши.

Защо ли ви го казвам, ами за час и малко вече Фейса изтри близо 14 милярда от капитализацията си, НАЙС А?

Започна да издъша нещо...
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Че тази компания, си бе яко надуда, издишването бе ясно - до едно 10-15милрда пазарна капиталзиция ще е някаква равноестна цена
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Абе а тези акции дето ги разпродадоха чия собственост бях предполагам че на са били само на оня с убавата жена. Кой друг успя да намаже в навалицата.
 
От: Няма ли да коментирате как фейсбук шефчето се ожени?

Голдаман Сакс, бате ви цукерберг, венчър кепиталистите, Боно, и другите 3мца съоснователи, може и служители - аз така и не разбрах колко милиона акции продават инсайдърите и колко милиона издава комапнията
 

Горе