Няма ли кой да ми вземе парите?

Fatalnia

New Member
Рейтинг - 100%
7   0   0
Подхождам вече хумористично към темата. От известно време търся някой, които е добър в популяризирането на Facebook страници и такъв човек не се намира. ЕДВА 2ма изявиха желание за работа досега. Едният спря всякакъв контакт с мен след като се разбрахме да започне (и така и не почна съответно). Другият човек беше много сериозен, но малко след започването си призна, че не може да поеме отговорност за резултати и спря.

Та наистина ли няма НИКОЙ тук, който да може това? Аз лично имам сносен успех за малкото отделено време, но не ми се намира такова вече, а и разчитах да намеря някой, който постига консистентни резултати.

Благодаря предварително.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Когато за една услуга има търсене, но няма предлагане цената на тази услуга се вдига. Щом искаш извършването на качествена работа, за която има малко или никакви кандидати, вдигни заплащането. Това е прост икономически закон. Успех!
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Когато за една услуга има търсене, но няма предлагане цената на тази услуга се вдига. Щом искаш извършването на качествена работа, за която има малко или никакви кандидати, вдигни заплащането. Това е прост икономически закон. Успех!

Прост икономически закон, който няма приложение в моя случай. Аз бюджет не съм предлагал. Аз пусках теми и чаках оферти. ВСЯКА получена оферта - аз приех без да коментирам цената.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Значи явно подхода не ти е добър - смени го - Предлагаш бюджет, ако има кандидати - добре ако няма вдигаш бюджета и така
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Абе аз не мога да разбера какво се юрнахте да ми обяснавате всички как видиш ли единствената причина да не намеря сериозен човек била в мен. Как "ЯВНО" подходът ми не е добър? Кое е явното? Познавате стотици хора, предлагащи подобна услуга тук ли? И само аз със скапния си подход не мога да ги приклека? Как същия тоя подход когато пусна обява за събмит, купуване на линкове, сео услуги, дизайн, изработка на сайт и какво ли още не генерира 30 оферти за 24 часа? Кое е различното в този случай?

А това, че един човек не започна работа след като одобрих офертата му не ме шокира въобще и е въпрос на това какъв човек е той. Няма общо с недостига на хора, предлагащи подобна услуга.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Ако се разровиш в пазара имаше оферти за разработване на ФБ страница - бяха обявили няколко пакета на услугата доколкото си спомням.
И не се нерви толкова на спама поне ти дигаме темата
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Не се нервя хич. Просто се чудя на витаещата практика първоначалната реакция към ВСИЧКО да е критика. "Няма как да не си оплескал нещо" е първият "съвет", който всеки получава тук.

Но ето ти сега ми даваш добър съвет и наистина ще се разровя. Благодаря!
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

До FB_MARKETING:

Ограничени са ти входящите съобщения и няма как да ти отговоря. След като изчистиш проблема - пиши пак ако обичаш, за да осъществим контакт.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Просто се чудя на витаещата практика първоначалната реакция към ВСИЧКО да е критика.
От хвалби полза няма. От критиките могат да се извадят много ползи, особено финансови, ако се подходи към тях с правилното отношение.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Не се нервя хич. Просто се чудя на витаещата практика първоначалната реакция към ВСИЧКО да е критика. "Няма как да не си оплескал нещо" е първият "съвет", който всеки получава тук.

Но ето ти сега ми даваш добър съвет и наистина ще се разровя. Благодаря!

То има една приказка каквото повикало такова отговорило
Пуснал си тази тема че търсиш ФБ специалисти и си получи два отговора без никъкъв спам
Сега си пуснал тая тема с заглавие - Нема ли кой да ми вземе парите - От къде и да го погледнеш готова за спам от всякъде - даже като гледам по тукашните стандарти спам почти няма, ако не се броят разумните предложения които си получил

Така че хубаво правиш като не се нервиш, защото каквато темата такива и коментарите :)
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Във спора се ражда истината, за това се критикува много в този форум - за други не знам, но за мен това е екстра. За това и ми харесва форума. Мен в туриста ме баннаха заради офтопик в пазара, защото се опитах да разбера нещо, но се навъдиха хлапета, които ревностно скочиха да защитават админа по чудно каква причина и аз не им останах длъжен. То ако трябва да сме стриктни и тази тема не е за тук....:)
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Е аз вярвам в конструктивната критика. Оценявам интереса Ви и това беше целта :>. Все пак много правилно обърнахте внимание на заглавието. Не е случайно.

Това, че търсих ФБ експерти си беше наистина надценяване от моя страна и затова пуснах провокативно заглавие като следващ опит и резултатът е на лице. Имам 6-7 добри оферти, един човек работи вече и други двама чакат след него. Тук е момента и да спомена, че имам желанието да пробвам работа със ВСЕКИ, който има оферта. Просто ще трябва да става през няколко дена. Така, че всеки със желание да заповяда. Не връщам никой. Чакам още предложения.

Благодаря на критиците, че помогнаха за намирането на сериозни хора.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Поне след края на операцията сподели какъв е бил ефекта
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Непременно! Ще пусна подробен отчет какво е свършено, за какво време, брой нови потребители, брой пратени лични покани, процент приели (тук като се има предвид фокуса на групата могат да се направят някакви груби заключения).

Ако колегите нямат против ще споделя и кое колко ми е струвало за да се добие по-ясна предства и евентуално и други да се възползват от услугите им.
 
От: Няма ли кой да ми вземе парите?

Здравей, заинтересуван съм да ти помогна. Дай малко повече информация за това което искаш да постигнеш за да те офертирам!
Поздави!
 

Горе