Няма ме в гугъл?!

Moko

Well-Known Member
Вчера бях на 2ра страница днеска ме няма... Какво става тука? :shock:
Става дума за блога ...

Дали щото преди малко смених един "description" meta tag? То пък веднага да ме ритне от класацията?
 
Може би имат някакъв проблем с блоговете.. Моя трафик от около 1000 от гугъл падна на 400-500, без да съм барал абсолютни нищо :) Даже напоследък както може би сте забелязали и във форума нямам време да пиша :cry:
 
е .. ама повечето си стоят... аз зат'ва ... де да знам... може наистина нещо да барат по блогъра... дано да е така и скоро да го възстановят ;-Р
Tsanko на кой блог имаш по 1000 на ден ? :shock: :shock: :shock:
 
Moko каза:
Вчера бях на 2ра страница днеска ме няма... Какво става тука? :shock:
Става дума за блога ...

Дали щото преди малко смених един "description" meta tag? То пък веднага да ме ритне от класацията?

Абе ти няма ли да се научиш като си го слагаш тоя темплайт това :
Код:
<meta content='noindex,follow' name='robots'/>
да го махаш ?!?!?!?!
 
кои къде има ноинедкс фолоу това се ползва ако ви мързи да пренапишете FAQ пеиджа на някои темплеит . В случая с темпелита на ГБ има проблем. в другия случаи блога за бетинг е в инедкса...
 
интересна статийка на randfish, някои от съветите които дава нищо чудно да ги видим реализирани скоро в топ търсачките

http://www.seomoz.org/blog/new-years-resolutions-for-google-yahoo-and-microsoft

в тази връзка ми хрумва нещо: който има блог за SEO и владее добре английски спокойно може да превежда някои статии от сеомоз, аз намирам голяма част от тях за доста интересни и полезни.
 

Горе