ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваляния

От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

И един познат,който чакаше 250$ от Орон си получи плащането също :) Дано всичко в Орон е точно и да продължавате да получавате такива суми. Моят акаунт там така и не го активираха,писах им 3 пъти,но без ефект.
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Браво на Орон, че продължават да плащат, но мен все още не ме добавят в афф. програмата.
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

След три седмици вчера платиха чрез Пицата или както се изговаря там новото име на AlertPay

 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

а как се печели от фаилове и продажби - как е?
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Ако имаш предвид принципа на работа прочети темата за Матрикса

Ако те интересува как се стига до продажби на премиум акаунти, то на кратко :

1. Уникален контент

2. Събран на собствен сайт или блог

3. Реклама на този сайт на точното място сред точните хора (без гугъл оптимизация-режат ръчички)
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

нелегални файлове ли се качват?
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Каквото искаш качвай ти си преценяваш...игри, музика, филми, софтуер, електронни книги, кракове и т.н..

Ако някой се оплаче най-много да ти изтрият файловете
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Значи си правя сайт за илегал неща!Винаги съм се чудел защо правят такива сайтове,а то ко било!
Всички ли такива хост компании дават мъни!
Ок мерси!
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

орона не пускат нови юзъри в афилиейт програмата! сигурно съм писал 10 пъти, но няма отговор.
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

орона не пускат нови юзъри в афилиейт програмата! сигурно съм писал 10 пъти, но няма отговор.

Направи скрин на заработените пари от други файл хостинги и го изпрати на орон съпорта.

Изпрати им линкове към твои сайтове да видят какво шерваш, както и всичко друго което може да се сетиш че би било полезно.

Аз им писах 5-6 пъти преди да ме включат към Афф. програмата, какво ли не им изпращах и то по няколко пъти

Ако преценят че правиш и ще правиш в бъдеще продажби ще ти го отворят, не ги отварят само на спамери които разчитат някой да им свали файла без значение с премиум или фри акаунт

ОРОН не плаща почти нищо по програмата за сваляне PPD, напротив ако не генерираш продажби на премиум акаунти могат да ти бастисат акаунта
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

супер умрял support :(
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Край и тия умряха
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Не пиши Глупости за ОРОН по всички форуми че ставаш за смях

Вчера си получих поредното плащане



ОРОН е и винаги(да се надяваме) ще бъде най-добрата Програма

Тези са ЖИВИ
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

хаха блокирани 104$! и 50$ в баланса, писах 20000 пъти на supporta и по имейл и по ICQ. Никой не отговаря!
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

За нови абонати не плащат! Имах регистрация от 2 години, сега ме пуснаха в афилиейт програмата (преди месец) имам кам 200$ но нищо не са платили и няма да платят.
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

ОРОН плаща само на коректните партньори, а не на тези който правят Фейк продажби и после си искат парите обратно

Преди седмица получих 200 долара, сега имам още към 200 долара в баланса и другата седмица си поръчвам ново плащане

Който не го устройва тези ПЛАЩАТ
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

хаха, какви фейк продажби?

2fb63abd40.jpg


Всичко е реално, няма да си купувам премиум, даже 90% от тези са Rebills! Но орон не плащат, писах 10-20 пъти на support-a и никакъв отговор.
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Не става въпрос за закупени от теб премиум акаунти а от клиентите на твоите файлове.

Аз имах върнати продажби в матрикса главно 6 месечни премиум акаунти, в Орон още не ми се е случвало

ОРОН плаща на 15-16 число на месеца чрез Пицата и това го знае всеки уебмастер, това че ти имаш проблеми с тях не означава нищо, просто се изясни със съпорта....а защо не ти отговарят това вече е въпрос от друго естество

NB: Поне една седмица преди 15-то число поръчвайте плащане за да могат да го одобрят, аз поръчвам в началото на всеки месец
 
От: ОРОН-Уебмастър ориентирана програма-от 55 до 65% от продажбите или 25$/1000 сваля

Няма к`во да говорим...

07529faae2.jpg
 

Горе