ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

Пич, спри със спама ще си изкараш БАН накрая. Не разбра ли, че не ти се трупат мнения в ОФ ТОПИК ТЕМАТА!?!?
 
Кажи му марката и модела де.

И между другото, в офтопика мненията не се зачитат. Като гледам колко теми си насвяткал, явно се опитваш да качиш броя на мненията си. Недей прибързва така, да не те зачервят старите форумни хейтъри ;)
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

В Онлайн бизнес и реклама има няколко треда там ли? Все пак аз съм юрист с два чужди езици искам просто да правя преводи в свободното си време. Благодаря за отзивите. А в английските теми брои ли се?
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

В Онлайн бизнес и реклама има няколко треда там ли? Все пак аз съм юрист с два чужди езици искам просто да правя преводи в свободното си време. Благодаря за отзивите. А в английските теми брои ли се?
И май българският не ти е сила :cry:
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

Иначе имама таблет Аllview седем инчов а и ако моите теми са спам то какво да кажа за илюминатските теми и тези за яз. Копринка?
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

Иначе имама таблет Аllview седем инчов а и ако моите теми са спам то какво да кажа за илюминатските теми и тези за яз. Копринка?

Те за да ги пускат подобни теми преди това са писали в много по-сериозни по тематиката на форума, като са помогнали на много хора в сферата. А ти да сравняваш спамърския си подход от самото начало, с хора, които са във форума от 2008, 2009 и 2010г. и са допринесли за неговото развитие... Нещо си се объркал май.
 
Re: От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

Иначе имама таблет Аllview седем инчов а и ако моите теми са спам то какво да кажа за илюминатските теми и тези за яз. Копринка?

Марката хубаво си я казал, ама модела "седем инчов" ли е? Уж юрист си, пък за да ти се помогне ме караш да ти вадя думите с ченгели. Напиши какво ти пише на гърба на таблета или под батерията, а най-добре дай информация за марка + модел от фактурата. Марката има 9 таблета със 7 инчов форм фактор. Да взема да хвърля един боб и да пия едно кафе да разбера на какво устройство искаш ъпдейт явно?
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

Ивайло Ангелов ти ли си?
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

AX4 Nano ако това ви говори нещо. Марката е супернеизвестна си мислех че таблети са андроид от Китай не са много различни.
 
От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

отиди в настройки после относно /или за таблета.. и напиши тук всичко което пише там..
след това ще ти дадем по изчерпателен отговор.
 
Re: От: ОС на таблета ми е Android Jelly Bean но може ли да се сменя?

AX4 Nano ако това ви говори нещо. Марката е супернеизвестна си мислех че таблети са андроид от Китай не са много различни.

Румънски са. Така де, всичко се сглобява в Китай, но бранда е румънски. Иначе таблета може да се ъпдейтне към КитКат (4.4.*). За съжаление инструкциите са само на румънски - http://allview.ro/suport-si-service/update/tablete/ax4-nano.html
 

Горе