Облагат блогърите с данък

От: Облагат блогърите с данък

Да ви обясня системата ... репортер от 24 часа е обикалял из форумите/ редовно го правят/ и е попаднал на интересна новинка там че оная грозната била написала еди какво си в писмото - сещате се старата новина за блоговете... та тоя е видял че може да изкара 60 лева за една бърза статия - преразказал го е преиначил го е - сложил му е стряскащо заглавие и хоп подал е за одобрение есето си заедно с още 4-5 написани същата вечер и седнал да си чака да му преведат някой лев ако го харесат - ония са го одобрили щото сега лято няма скакво да запълнят мястото и ето ти новина :)- иби ги тея драскачи - си отворя фирма "ПУТИ КОМЕРС" за да плащам за трите клика седмично в блога ми найш ли кога - те немогат да си съберат данъците от кварталните бакалии ще тръгнат от нета пари да вадят... ша изтече още вода докато се приближи до истината тая статия :twisted::twisted::twisted: за мен е по добре - ще минавам за разходи 5 000 лева за интернет услуги - и сами ще си го набият в задника ...
 
От: Облагат блогърите с данък

според мен се чудят какво да измислят вече така, че да очернят живота на някого... защо да може да спи човек спокойно, като могат да му бръкнат и там...
 
От: Облагат блогърите с данък

сещате се старата новина за блоговете..
Да , който не се сеща да погледне под тази тема излизат още две такива от юли месец миналата година :)
 
От: Облагат блогърите с данък

Те подивяха тия хора. Чудя се какъв е следващия ход? От каде още ще измислят да ни дерат с данъци?
 
От: От: Облагат блогърите с данък

Да , който не се сеща да погледне под тази тема излизат още две такива от юли месец миналата година :)

То и тази е от тогава :)
 

Горе