Обмислям продажба на работещ онлайн магазин за ключодържатели за автомобили

richard98

New Member
Здравейте! Обмислям дали да не се разделя с един от магазините ми,който предлага ключодържатели за автомобили. Изграден е на Клаудкарт платформата. Ако имате интерес ми пишете на лично съобщение за да Ви дам линк към сайта.
 
Защо просто не пуснеш сайта и не дадеш подробности за него? Къде е смисълът да пускаш обява с 2 изречения и всеки, който има някакъв интерес да се занимава пише фермани на лични съобщения докато разбере какво продаваш точно?
 
Темата е даже за кофата @Blinky
Защо, аз го видях на лично ключодържателите. Какво нередно има в предлагането на дропшипинга, като изключим малко непълната информация, която е добре да се даде за повече успех. ;)
 
Защо просто не пуснеш сайта и не дадеш подробности за него? Къде е смисълът да пускаш обява с 2 изречения и всеки, който има някакъв интерес да се занимава пише фермани на лични съобщения докато разбере какво продаваш точно?
Здравей. Вчера пуснах на бързо поста без много информация, тъй като реално и аз не знам дали искам да си този бизнес,тъй като вади добри пари. Ако прецените изтрийте я.Вече има един потенциален клиент,а относно това,който има интерес може да ми пише и ще обясня и отговоря на всеки един въпрос. Поздрави !
 
Защо, аз го видях на лично ключодържателите. Какво нередно има в предлагането на дропшипинга, като изключим малко непълната информация, която е добре да се даде за повече успех. ;)
Няма ли вече правило 10 дни / 10 поста преди пускане на нещо в пазара?
Не че тази тема е в пазара де
 
Няма ли вече правило 10 дни / 10 поста преди пускане на нещо в пазара?
Не че тази тема е в пазара де
Не е в пазара, да. Има го правилото, пускаме такива, които не изглеждат спам. Превенцията е за някой с такива намерения. И следователно и темите му отиват в кофа.
 
  • Like
Реакции: Sky
Не ми позволява да пускам постове в пазара,не знам защо. @Blinky може да знае защо. :)
Да. Има правила за това. Ще съдействаме да отиде там, пусни да видим какво е, за да преценим и да я преместим. Дайте да не спамим темата.
 

Горе