Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Websolut

Well-Known Member
Рейтинг - 100%
56   0   0
Занимавам се с Фотошоп от 10 години и реших да ви предложа някои мои услуги.

Цените варират в зависимост от сложността на обработката и затова не мога да сложа определен ценоразпис.

Надявам се да съм полезен на много хора, а други просто да решат да се позабавляват.

Заплащането се извършва след завършване на работата.

Във форума се предлагат:лога, банери, визитки, но никъде не срещнах обработка на изображения, може и да съм пропуснал, но явно логата, банерите и визитките си оставят най-търсени.


Ето и това което предлагам:

  • Фото ретуш
  • Фото колаж
  • Сложни колажи
  • Премахване на белези от снимки
  • Премахване на бръчки и дефекти от лица, добавяне на грим, премахване на килограми и целулит от фигури
  • Добавяне или премахване на обекти от снимката
  • Смяна на фона на снимката
  • Прекомпозиране на обекти в снимките

Ето и някой мои неща:):

valq2.jpgMac Sexy.jpgBuyMore.jpgbody_builder_c.jpg415945_375235389167648_1254136308_o.jpg24566_114537241904132_5923139_n.jpg24566_114537238570799_3598858_n.jpg24566_114537201904136_1596539_n.jpg24566_114537151904141_6308835_n.jpg24566_114537118570811_4388948_n.jpg
 
Последно редактирано:
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Ликът ви на 100 доларова банкнота също като Брад:)

bratp.png
 
Последно редактирано:
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

По принцип мога,прати какво искаш точно на лични,когато имам време ще пробвам,ако имаш предпочитания за шрифт ще ме улесниш много,защото според мен шрифта прави 80% от дизайна:)
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Интересна услуга. И аз я предлагах, даже още я предлагам, но почти не се търси (поне при мен де, дано при теб е обратното).
Благодарение на тея умения бачках в едно фото, така че все успех с услугата :)
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Много добре свършена работа от колега @Buymore !
Направи ми едно лого за по малко от 12 часа, а на мен мн ми харесва и си пасва идеялно със сайта.
Логото може да видити на www.bulpc.com :)

Поздрави
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Изрязване на обект от изображение и съхраняването му в PNG формат с прозрачен фон така,че да има възможност да бъде поставян върху всякакви други фонове.
В случая става въпрос за малко по-висока сложност на обработка поради факта,че обекта е детайлен и има фон близък в цветово отношение с някой от елементите което допълнително затруднява точното му селектиране и изрязване

polilei.jpg
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Изрязване на прически,така изрязани могат да се поставят на друго изображение примерно на ваша снимка и може да видите как бихте изглеждали с дадена прическа:)

pricheska.jpg
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Едва забележими корекции които подобряват визията значително без да изглежда изкуствено или като рисувано:

alilarterf.jpg
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

СМЯНА ФОНА НА ИЗОБРАЖЕНИЯ/Change Background

[video=youtube;6sYyrB-52Qo]http://www.youtube.com/watch?v=6sYyrB-52Qo&feature=c4-overview&list=UUXa8ZEt3RDkyTbJIzmpGG-A[/video]

x566.jpg
 
От: Обработка на изображения с PHOTOSHOP

Оразмеряване/оптимизация на изображения за Web
Услугата е предназначена за начинаещи или просто за хора които не им се занимава или не знаят как да направят това.

Ако искате изображенията да се изрежат примерно от 800x800 px на 500x500 px хубаво е всички да са с еднакви размери,защото ако са различни може да се получи разширяване или свиване на изображението и то да изглежда несъразмерно и неестествено, процеса е автоматичен с Photoshop и затова уточнявам това.

Резултата е оптимално запазване на качеството и намаляване на големината на изображението,което спомага по бързото зареждане на страницата и т.н.т.

Общо взето представлява следното:

[video=youtube;1NA_SYxGw3s]http://www.youtube.com/watch?v=1NA_SYxGw3s[/video]
 
Последно редактирано:

Горе