Обрязахте ли се вече?

Обрязахте ли се вече?

  • Да, много ми хареса

    Votes: 2 25.0%
  • Предстои ми

    Votes: 6 75.0%

  • Общо гласове
    8
Статус
Not open for further replies.

against

Well-Known Member
Бих желал да отправя един специален поздрав към всички бесепари - честита победа, другари :mrgreen:

И честито предстоящо обрязване :p

[video=youtube;OnCOe5Y3p-0]http://www.youtube.com/watch?v=OnCOe5Y3p-0[/video]
 
От: Обрязахте ли се вече?

Анкетата не е много коректна. По правилния въпрос е:

" Приготвихте ли си вазелин?"
 
От: Обрязахте ли се вече?

Те бесепарите го обичат без вазелин, да има повечко tension така - триене да има :)

Вазелина е за първи, втори път... като те преебат ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН вече няма нужда от вазелин, то се вижда, че ти е готино :)
 
От: Обрязахте ли се вече?

[video=youtube;5R31ODwcz24]http://www.youtube.com/watch?v=5R31ODwcz24[/video]
 
От: Обрязахте ли се вече?

Те бесепарите го обичат без вазелин, да има повечко tension така - триене да има :)

Вазелина е за първи, втори път... като те преебат ЗА ПОРЕДЕН ПЪТ ПО ЕДИН И СЪЩИ НАЧИН вече няма нужда от вазелин, то се вижда, че ти е готино :)
Като се разширят сфинктерните мускули - вазелин не е нужен. :D
 
От: Обрязахте ли се вече?

Хахаха тук имаме и анални експерти :lol:
 
От: Обрязахте ли се вече?

Евреите също се обрязват, но нямат нищо общо с БСП и ДПС :D
 
От: Обрязахте ли се вече?

офф, още не съм..
днес ще тичам до доктора да свършим и тази работа :lol:
 
аз пък нещо друго ще кажа ви кажа... НЯМА да ви изтрия темата да не кажете че няма свобода на словото във форума или че съм комунист (вие сами си помислете колко е ценна и образователна е за форума една такава тема)

За странични наблюдател НЕ фен на герб такава темата изкарва ПП ГЕРБ като най долната партия съществувала някога, която разиграва етническата карта за щяло и нещяло... особено пък ако е поръчка от централата само затвърждава мнението за горното... или просто показва че след "страхотната" кадрова селекция в централата само толкова могат и че са отчаяни...

мога още много да напиша от рода на покажете малко класа... покажете че сте по-добрия избор... покажете че за герб найстина са гласували най умните и интелигентните... Сега с такава тема показвате ли ги тези неща ?


от ДСБ да сте видели нещо подобно?
 
От: Обрязахте ли се вече?

То и аз подпрепих синята идея, но се оказа, че от синя стана тиня... Българите сме си е**ли майката, това е истината, не ГЕРБ, не ДСБ, не БСП, всички си драпат само и единствено за личия интерес.
 
От: Обрязахте ли се вече?

coolice баце, с тая тема последното, което искам е да изкарвам герб пичове :) Дреме ми на газо дали ги оплювам или не.

Както вече казах аз повече с политика не се занимавам, достатъчно се хабих - сега ми остава само да плюя върху българския народ и да гледам сеира :) И днешното назначение на Пеевски ми изпълни душата с радост, а още повече ще се израдвам на гледката как довечера ще им размажат главите на всички протестиращи :)

Това беше края - вече няма смисъл от агитации и други такива. Бесепар власт не пуска, камо ли заради някакво крякане пред парламента.

Единствено можеше България да получи едно извинение от всички, които по един или друг начин направиха така, че това да се случи. Но това няма да го видим, защото за да признаеш грешка се иска чест - а бесепарската измет е лишена от такава. Сега ги слушам бесепарите да казват - аз от политика не се вълнувам, не ме занимавай - и свинщината, която надробиха... друг да им я чисти.... е нема да стане - ГЛАД И МИЗЕРИЯ ЗА ЦЕЛИЯ БЪЛГАРСКИ НАРОД ! това заслужава.

И аз с радост ще им споделя съдбата! Нещо повече - ще седя на летището да ги дебна като тръгнат да емигрират и ще ги дърпам назад - "Връщай се тука, измет, да си сърбаш попарата, дето надроби" :)
 
От: Обрязахте ли се вече?

Определено това е най-тъпата тема
Не знам колко трябва да си изтрещял, че да пускаш такава тема, че и с анкета на всичкото отгоре
Какво иска да каже автора на темата?
Нещо интересно ли споделя или си мисли, че е много интересен
Някакво становище ли има и по какъв проблем
Някаква политическа или гражданска позиция отстоява
Какво по дяволите иска да каже с първия си пост, в който поздравява другарите от бсп (както той се изразява) с турския химн

Не искам отговори
Трийте тая ла*няна тема
 
От: Обрязахте ли се вече?

Аз това, което исках да кажа, го казах пределно ясно, но на простата бесепарска сган както винаги трябва да им се говори в прав текст, иначе не сгряват... та ето специално за вас в прав текст:


Вие сте най-тъпата и проста сган, която се остави да я излъжат за хиляден път, този път по най-балъшкия начин.

Вие сте говеда с интелект колкото планинска коза.

Вие повярвахте на абсолютни глупости от сорта - Цветанов бил подслушвал Борисов в дома му и тн. В последствие се оказа, че всичко е било лъжа.

Вие не слушахте апгументи, когато ви се говореше, а само блеехте и цвилехте, като добре манипулирани овце.


Сега осрахте държавата и отказвате да поемете отговорност за свинщината си.


ВИЕ СТЕ ИЗМЕТ !


Е това искаше да каже автора на темата.
 
От: Обрязахте ли се вече?

Абе вие герберастчетата сте същите като бесепарите
Твърд електорат със тотално промит мозък

Какъв е този турски химн в български форум бе изтрещел
 
От: Обрязахте ли се вече?

Какъв е този турски химн в български форум бе изтрещел

А значи химна те притеснява?

А не те ли притеснява, че половината министри на България вече са турци, благодарение на тебе?

Как викахте - "БСП беше зле, ама ГЕРБ са много по-зле, аз затова ще гласувам за БСП". Точно така е, да... За пореден път бесепарския интелект се показа като недостижим във висините :)
 
От: Обрязахте ли се вече?

И не се правете сега на ударени, защото много добре знаехте какво правите.

Много добре знаехте, че като бутнете първите от власт - по всички закони на комбинаториката - на тяхно място идва втория и третия. Тоест БСП и ДПС.

Много добре знаехте, че с това си действие ще потурчите държавата - и пак го направихте.
Знаехте, че качвате мафия на власт - и пак го направихте.


Така че не ми се прави сега на патриот да ме питаш какъв е тоя турски химн, боклук продажен. Ти ми кажи какъв е тоя турски в училищата, какви са тия турски министри, които качи на власт.
 
От: Обрязахте ли се вече?

Гледай сега на динтронкса трябва да му се обяснява бавно, и да се повтаря по няколко пъти.
И без употреба на сарказъм и и ирония, тия неща не ги разбира.
За него всички, които не си лягат с "Мизия, Тракия, Македония" и "Зиг Хайл", са промити мозъци.
 
Статус
Not open for further replies.

Горе